Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, hogy a sok 20-25 éves összeházasodik, aztán 1-2 év múlva már válás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást akkor úgyse fognak el válni nem?
2015. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Költőnő? ***** válasza:
42%
sztem ott kezdődne h min 2-3 év együttélés mert kb addigra jön az h esetleg elkezd az "agyadra menni" a másik. Ha ennyi idő után is minden király és mind jóban, mind bajban együtt tudnak mardni: úgy igen. Előtte feleslegesnek, v naaagy bátorságnak tartom.
2015. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a jelenséget már én is megfigyeltem. Igazából nem sajnálom őket, ők döntöttek így. Viszont a gyerek(ek)et igen, akik végigmennek a velejáró mizériákkal. Nekik nem választás kérdése ez. Több volt középiskolás ismerősöm is hasonló cipőben jár. Fiatalon megházasodtak, jött a gyerek, most meg szétmenőben vannak. Van aki csak azért házasodott meg, mert felelőtlenül gyereket csinált. Biztos boldog család lesznek.
2015. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igazából ilyen esetekről csak itt olvasok, a környezetemben senki sem vált el pár év múlva, pedig vannak többen is, akik 20-25 között házasodtak. Itt nálunk inkább 30 fölött válnak.
2015. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen provokatív kérdéseket. A házasság nem "csak" érzelmi kérdés kellene legyen, hanem két érett ember több oldalról is fel kéne térképezze a dolgokat, mielőtt összekötik az életüket és akkor sokkal kevesebb válás lenne.

Másrészt nem gondolom, hogy egy 20 és egy 25 éves ugyanazon a szinten van (felelősségvállalás, munkahely stb.). Engem 22 évesen kértek meg (már akkor is jó ideje együtt voltunk) idén lesz 8 éve hogy együtt vagyunk, 25 évesek vagyunk, nem értem még mire kellene várjunk?! Az idő minket igazol, már 8 éve, nem hiszem, hogy egy papír aláírásával bármi is változna a kapcsolatunkban, azon kívül, hogy megváltozik a vezeték nevem...Törvényes lesz és kicsit többek leszünk jogilag. Ehhez fel kell nőni, mindenki nem érik meg erre 20-25 évesen, van aki soha. De nem gondolom, hogy a vizes lepedőt rá kéne húzni valakire is. A szüleim 21 évesen házasodtak, több mint 25 évig éltek boldogan (sajnos édesapám meghalt...) a nagyszüleim és anyósomék szintén korán házasodtak és csodálatos házasságuk van. Persze mindenhol vannak problémák, de hittel és egymásba vetett bizalommal minden megoldható.



25-N

2015. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Első sorban türelem és tolerancia kell mindkét fél részéről.

Lehet hogy szeretik egymást, de amíg nem élnek együtt és nem tudják mire hogyan reagál a másik, akkor bizony sok ember kiábrándul a másikból, és ezt lesz a válás oka.

1 év után (lehet sokat mondok) leköltöztem páromhoz és családjához, 1,5 évig volt 1 szoba a mi kis életterünk mire közös erővel felújítottunk egy kis lakást saját erőnkből. Ezalatt a 1,5 év alatt rengeteg veszekedés volt közöttünk de tudtuk hogy hamarosan külön megyünk a mi kis birodalmunkba és minden rendben lesz.

És letelt a 1,5 év, vannak most is kisebb viták és civódások, de azóta is szeretjük egymást, és immár 7 éve vagyunk együtt és 2 éve házasok, és most 27 feleségem 26 éves.

A mai fiatalok többségében nincs meg a türelem ami szerintem nagyon fontos lenne mostanság ebben a világban, de ezt lehet csak én látom így.

Egyszerűbb veszekedés után lelépni és másikba lépni mint megbeszélni és kivárni azt az időt még lassan-lassan meg nem lehet oldani a gondokat.

2015. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is fiatalon, 23 évesen mentem férjhez, akkor még szerettem, hülye voltam!

Na nem volt rózsaszín köd, inkább a remény. Már a házasság előtt kezdett ritkul ni a testi kontaktus, a romantika, de elég stresszes időszakunk volt, azt hittem, utána jobb lesz. Hát nem lett. Már van pénzünk, munkánk, lelkileg újra helyre jöttünk nagyjából, de csak mint 2 barát, aki néha átöleli egymást, úgy élünk. Én keresni fogok olyat, aki ezt megadja. Egyébként nem hinném, hogy ez a fiatalság miatt lenne, mert nekem hamar fel kellett nőnöm, ki kellett ismernem az embereket, tehát nyertem 2-3évet ha úgy vesszük.

2015. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!