Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz az, hogy a legtöbb nő 25 fölött szeretne házasságot és gyereket? Ki az, aki nem? Miért?

Figyelt kérdés
Valahogy a közvetlen környezetemben azt tapasztalom, hogy egyre kevesebben szeretnének gyereket, családot, mégis egy kutató vizsgálódásai alapján az említett korcsoport 70%-a szeretne gyereket vállalni.
2015. okt. 16. 21:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A mai vilagban a 25 feletti nok se hazassagot se gyereket nem akarnak. Szamomra ez furcsa mivel en igy 19 evesen is tudom, hogy szeretnek. Egy gyermeket mindenkeppen ha meg lesz hozza az anyagi hatter. Nem tartom jo dolognak ha egy no 35 evesen vagy idosebben vallalja az elso gyereket be, sokkal nagyobb az eselye annak, hogy a kicsinek valami baja lesz. Viszont aki tenyleg nem szeretne annak tenyleg ne legyen, mert csak a gyerek banna a dolgot...

19/n

2015. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem, es a hazasodasi statisztikak sem ezt mutatjak. Belinkeled a kutatast? Eleg nehez elkepzelni, hogy reprezentativ:)


En akartam hazasodni, mert megtalaltam hozza a megfelelo embert. Alapbol mindig is volt egy ilyen elkepzelesem, hogy majd egyszer hazaskent szeretnek elni, de akarkihez nem mentem volna hozza, es gyereket is a megfelelo emberrel akartam vallalni.

2015. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!