Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz az, hogy a legtöbb nő 25 fölött szeretne házasságot és gyereket? Ki az, aki nem? Miért?

Figyelt kérdés
Valahogy a közvetlen környezetemben azt tapasztalom, hogy egyre kevesebben szeretnének gyereket, családot, mégis egy kutató vizsgálódásai alapján az említett korcsoport 70%-a szeretne gyereket vállalni.
2015. okt. 16. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szeretnének, csak nincs mire. A magyarok nagy része rosszul keres, és bármikor kicsaphatják az ember a munkahelyről. Akkor ott marad csecsemővel két meló nélküli felnőtt ember? Ezért is tolódik ki a gyerekvállalás, mert minél többet tanulnak az emberek, annak reményében, hogy majd jobb fizetésük lesz. Persze ez alá nem tartoznak azok a fiatalok, akiknek a szülei gazdag vállalkozók, mert pénzelve vannak ezerrel.
2015. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Igen, én is szeretnék, csakhogy a megfelelő párt még nem találtam meg hozzá, ugyanis a férfiak meg valahogy nem szeretnének elköteleződni!
2015. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Nincs társam, így nehéz családban gondolkodni. A pasik nem akarnak elköteleződni, vagy szeretőt keresnek.
2015. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék, de nem bármi áron (30 éves vagyok). Nekem egy jól működő stabil, boldog párkapcsolat, és mindkét fél részéről stabil megélhetés a két legfőbb kikötés a gyerekvállaláshoz. Egy gyereket könnyű megcsinálni, de utána fel is kell nevelni, egy gyereknek nem mondhatod, hogy nincs mit enni, és szüksége van a kiegyensúlyozott légkörre. Apám egyik nővére éhezés miatt halt meg csecsemőként anno. A házasság sem létfontosságú, ismerek olyan nőt, akinek sok a rossz minta a környezetében, így már babonás szinten tart a házasságtól, így csak élettársi viszonyban élnek a párjával, de már van két gyerekük, és jól megvannak.
2015. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék. Egyrészt olyan helyzetbe kerültünk sajnos egy ideje, hogy magunkat is alig tudjuk eltartani, de még csak nem is ez a legfőbb ok, mert álltunk már jobban is anyagilag és akkor sem akartam.

Nem érzem úgy, hogy jó anya tudnék lenni, nem bírom a gyerekeket, nem szeretek velük foglalkozni, nem tudok velük beszélgetni és egyáltalán nem vágyok sajátra. A legkevésbé sem vagyok anya típus.

Úgyhogy inkább nem vállalok gyereket csak azért, hogy legyen, ha amúgy tudom, hogy nem vagyok alkalmas anyának.

2015. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég meglepő azt olvasni, hogy sokan azért nem akarnak jelenleg gyermeket, családot, mert a legtöbb férfit hűtlennek titulálják. Persze, van nem kevés ilyen férfi is, de az ellenkezőjéből is akad nem kevés. Én pl sosem csaltam meg egyik barátnőmet sem, sőt az utolsó, akivel 5 évig voltam együtt, vele már gyereket is vállaltam volna. Sajna az élet nem így hozta. Most egyedül élek, szép a szemem, és jól főzök.. :D

A kérdésre visszatérve... Több olyan női ismerősöm is van, aki már elmúlt 30, és még nincs gyereke, de még párja sincs. Mindenáron gyereket akarnak, de nincs kivel, és már annyira görcsösen akarják, hogy pont emiatt nem sikerül nekik. Ettől függetlenül nem mondanám, hogy mindenki 25 felett akarna, mert elég megnézni az utcán babakocsit toló épphogy 20 éves anyukákat, akik mellett már nincs ott apuka, mert lelépett egy másik hasonló kaliberű csajjal.


29F

2015. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

6: A hűtlen és a nem akar elköteleződni két külön dolog!


"babakocsit toló épphogy 20 éves anyukákat, akik mellett már nincs ott apuka, mert lelépett egy másik hasonló kaliberű csajjal. " - ez a nem akar elköteleződni verzió.

2015. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon sok az olyan férfi, aki gyereket, családot szeretne, sőt sokuk akár egyedül is el tudnak tartani egy családot, több ilyen ismerősöm van magamat is beleértve. Egy bibi van csak, ez a réteg nem esik egybe azzal a rétegel, amire a nők puncija nedvesedik, ugyanis nem a jóképű, kigyűrt, bunkó macsó fog szerető feleség, gyerek és család után áhitozni...
2015. okt. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8: Így van, ahhoz, hogy családapa lehess, előbb jó szerelmi partnerré is kell válni.
2015. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én 25 alatt szeretnék házasodni. gyerek mindenképp utána, de 29-30 korul
2015. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!