Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 46 évesen második házasságköté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 évesen második házasságkötéskor viselnétek fehér ruhát?

Figyelt kérdés
Nem hagyományos menyasszonyosat, csak sima fehéret.
2015. okt. 7. 17:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%
Szerintem viselnék, bár ez függ az előélettől. Ha mondjuk az első férjem fűvel-fával megcsaltam volna, másodszorra nem vennék fel, de egy átlagos válás után simán.
2015. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább krémszínűt, pezsgőt, vagy a fehér egyéb árnyalatait de nem a kimondottan hófehéren világító fehéret.
2015. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha csinos vékony lennék,akkor igen.
2015. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Bézs, ekrü, tört fehér szín közül választanék.
2015. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, vagy fehéret vagy krémszínűt.
2015. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Kolléganőm 48 évesen ment másodszor férjhez 3 gyermekes anyaként.Rossz volt hallani,ahogy sutyorogtak a szertartáson a rokonok,ismerősök,hogy mégis hogy gondolta a fehér ruhát(hosszú,egyszerű A vonalú ruha volt.Leginkább a kora miatt kifogásolták.

Barátnőm viszont 30 évesen ment másodszor férjhez,nem volt gyerek az első házasságból,nem volt sutyorgás.

Inkább ekrü,krém vagy valami hasonlót.Ha ragaszkodsz a fehérhez,akkor kosztüm,vagy csak rövid koktélruha,abban semmi kivetnivaló nem lenne.

2015. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Egyrészt nem vettem tiszta fehéret màr elsőre sem, mert tudom, nem àll jól, màsrészt nem mennék màsodszor férjhez akkor ha özvegy lettem. Ha elvàltam akkor meg plàne nem. És a korom miatt sem.
2015. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Törtfehéret, krémszínt, ekrüt talán.
2015. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Hofeher senkinek nem all jol pont ugy nez ki mint egy korhazi noverruha.

Ozvegyen mentem ferjhez azert mert en soha nem eltem elettarsi kapcsolatban es nem volt szandekomban.

Fiatalon ozvegy maradtam tobb gyerekkel es 40 kozel szuk csaladi korven ferjhez mentem ujra pezsgo szinu egyszeru hosszu vekony unnepi ruhaban.

A gyerekeknek nagyon fontos volt hogy hivatalossan is egymashoz tartozzunk ne csak ugy osszealljunk.

2015. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Hófehéret nem. Törtfehéret, krémszínt, ilyesmit igen.
2015. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!