Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem aki 43 éves érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem aki 43 éves érzelmileg kiürült, örömtelen, intimitás évek óta nincs, van aki még így él?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, velük is gyakran türelmetlen, de azért feléjük képes kimutatni a szeretetét.

Rengeteg mindent próbáltam tenni a helyzet javítására, mert nagyon magányosnak érzem magam és szerettem volna ha a férjem és én minden tekintetben társai vagyunk egymásnak.

Újabban már a gyerekekkel való közös program lehetőségét is elveti, mondván túl fáradt hozzá, tegnap is kiment a telekre miközben én a gyerekeket iskola után termálfürdőbe vittem, a szívem szakadt meg ahogy láttam, hogy még nálunk is idősebb párok milyen örömmel élvezték ott egymás társaságát, nem is láttam rajtunk kívűl gyerekekkel megjelenő anyukát apuka nélkül :( .


2015. okt. 3. 20:46
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nalunk is igy van Elegem van mar az egesz hazassagbol!
2015. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ezt a jelenséget hívják élet közepi válságnak. Pszichológus kell neki, hogy kijöjjön belőle, mielőtt rámegy a házasságotok.
2015. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!