Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem aki 43 éves érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem aki 43 éves érzelmileg kiürült, örömtelen, intimitás évek óta nincs, van aki még így él?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, velük is gyakran türelmetlen, de azért feléjük képes kimutatni a szeretetét.

Rengeteg mindent próbáltam tenni a helyzet javítására, mert nagyon magányosnak érzem magam és szerettem volna ha a férjem és én minden tekintetben társai vagyunk egymásnak.

Újabban már a gyerekekkel való közös program lehetőségét is elveti, mondván túl fáradt hozzá, tegnap is kiment a telekre miközben én a gyerekeket iskola után termálfürdőbe vittem, a szívem szakadt meg ahogy láttam, hogy még nálunk is idősebb párok milyen örömmel élvezték ott egymás társaságát, nem is láttam rajtunk kívűl gyerekekkel megjelenő anyukát apuka nélkül :( .


2015. okt. 3. 20:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Házassági évfordulót ünnepelni is elvittük magunkkal a gyerekeket étterembe vacsorázni, pedig mamáék vigyáztak volna rájuk.

Gondoltam jó ötlet lenne kettesben megbeszélni a dolgokat, de nem szeretett volna csupán kettesben elmenni velem a férjem.

2015. okt. 3. 21:17
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgősen beszélj vele, mert az már gáz, de nagyon, hogy nem akar veled kettesben lenni a férjed!
2015. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Meglehetősen kényelmetlen számára beszélni kettőnkről.
2015. okt. 3. 21:31
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy nincs testiseg? Ha en szexelni akarok, akkor odamegyek es egyertelmuen elkezdem csokolni, fogdosni es sz. Ni. Kerdezni nem szabad! Egyszeruen elveszem, amit akarok. Minden nap meg sinalom ezt. Es o meg elvezi. N
2015. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen valahogy így gondoltam én is, de mikor lelkesedésemet sorozatosan azzal ölte meg, hogy ezt most hagyjuk, mert fáradt... meg ez nem olyan fontos dolog... sírtam mellette az ágyban emiatt, idegesítette, ma már nem alazunk együtt sem.
2015. okt. 3. 22:21
 16/22 anonim ***** válasza:

Én 25évesen élek ebben. :(

Ami rosszabb, hogy az érzelmi rész megvan, de szex az nincs.

Mintha a kedvenc kishúga lennék.

Egyszerűen az évek alatt megkopott a vágy. Nálunk gyorsabban nálatok lassabban.

Viszont úgy látom, ez a nagy átlag sorsa.

2015. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én is átköltöztem másik szobába a közös ágyból, meguntam a kísérletezést.


N

2015. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ő erősebb jellem, te pedig alkalmazkodó vagy. Ezért ha ő azt mondja, nincs probléma, most nem megy, most nem akar szexelni, akkor te beletörődsz. Ettől erőszakosabbnak kellene lenned, főként abban, hogy meg tudjátok beszélni a problémáitokat, mert vannak. És attól, mert a férjed azt mondja, hogy minden rendben, meg majd változik, nem fog megváltozni, sajnos csak rosszabb lesz. Ültesd le, mondd meg, hogy addig innen fel nem keltek, amíg nem mondja el őszintén, hogy mi a baja, ugyanis azt a választ nem fogadod el, hogy semmi. Legyél határozottabb. Megérdemled az őszinteségét, hiszen a felesége vagy.
2015. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hihi az előző válaszoló nem élt még hosszú kapcsolatban vagy mi van? Mintha az úgy menne hogy kicsikarjuk az igazságot mindenáron.
2015. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves 19-es. De éltem. 10 évet az első házasságomban és 8 évet most a másodikban, úgyhogy picikét rossz az emberismereted ennyiből, bár szerintem butaság egy hsz-ből ítélni.... Én nem azt mondtam, hogy eredményt ér el vele, de mindenképp megpróbálnám, mivel más esélye nincs ezt a problémát megoldani, csak úgy, ha a férje felfogja, hogy ez fontos. Felnőtt embernek nem szabadna ennyire homokba dugnia a fejét. Az első férjem is ilyen volt, aztán el is váltunk.
2015. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!