Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem aki 43 éves érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem aki 43 éves érzelmileg kiürült, örömtelen, intimitás évek óta nincs, van aki még így él?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, velük is gyakran türelmetlen, de azért feléjük képes kimutatni a szeretetét.

Rengeteg mindent próbáltam tenni a helyzet javítására, mert nagyon magányosnak érzem magam és szerettem volna ha a férjem és én minden tekintetben társai vagyunk egymásnak.

Újabban már a gyerekekkel való közös program lehetőségét is elveti, mondván túl fáradt hozzá, tegnap is kiment a telekre miközben én a gyerekeket iskola után termálfürdőbe vittem, a szívem szakadt meg ahogy láttam, hogy még nálunk is idősebb párok milyen örömmel élvezték ott egymás társaságát, nem is láttam rajtunk kívűl gyerekekkel megjelenő anyukát apuka nélkül :( .


2015. okt. 3. 20:46
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
13%
Kár volt úgy elhíznod.
2015. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Mi lett volna, ha nem a hátsódat áztatod, hanem utána mész a purgyékkal együtt?
2015. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
58 kg vagyok.
2015. okt. 3. 20:55
 4/22 A kérdező kommentje:
Utána? Eredetileg azt mondta, hogy otthon fog pihenni munka után, mikor felhívtuk a fürdőből akkor mondta, hogy közben meggondolta magát és a telekre ment.
2015. okt. 3. 21:02
 5/22 anonim ***** válasza:
4%

De nem mindegy, hogy milyen magas vagy!!! És, hogy ez az 58 kg tiszta zsír, vagy tiszta izom!


Nos, ami a kérdésedet illeti, szerintem jó lenne, ha leülnél vele és megbeszélnéd vele rendesen a felmerülő problémákat, mivel ezt rajtatok kívül más nem tudja megoldani. Ha ti nem tesztek valamit, akkor vége lesz a kapcsolatnak hamarosan. Gondolom jó régen beszélgetettel el úgy őszintén.

2015. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Miért maradt volna otthon az üres lakásban akkor, ha te leléptél a fürdőbe?
2015. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

165 cm magas vagyok, rendszeresen edzek, 40 éves vagyok egyébként.

Folyamatosan próbálok kommunikálni a problémánkról a férjemmel, de ő mindig azt válaszolja, ha majd nem lesz annyi teendőnk minden negjavul. Szerintem pedig minden rendben van egyébként, mindent elértünk amit szerettünk volna. Leginkább gyerekekre, családra vágytunk.

Sokszor említi, hogy szeretne többet keresni, van olyan hónap, hogy dupla annyit keresek mint ő, de közös kasszán vagyunk és én sosem bántom ezzel

2015. okt. 3. 21:09
 8/22 A kérdező kommentje:

Én nem leléptem, hanem szerettem volna, ha velünk tartott volna, ő hivatkozott arra, hogy nagyon fáradt és szeretne egyedül pihenni itthon.

Én szabadságon vagyok, ő pedig korán végzett a munkahelyén.

2015. okt. 3. 21:11
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem depressziós. Ha van rá lehetőség, vidd el pszichológushoz, de a legjobb lenne egy párterápia.
2015. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy Yoda mondta: "Tedd, vagy ne tedd, de sohase próbáld!"


Az édeskevés, hogy próbálod, és megelégszel annyi válasszal, amit jelen pillanatban ad, pedig a szíved mélyén tudod, hogy semmi sincs rendben.

A párod elmenekül a problémák elől!

Stratégiát kéne változtatnod a beszélgetés terén.


Egyébként meg nem minden az, amit leírtál, ha közben nincs időtök egymásra, és tönkre megy a kettőtök kapcsolata!

2015. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!