Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hallottatok már olyan férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyan férfiról, aki mindenáron meg akart nősülni?

Figyelt kérdés
Hallottatok-e már olyan férfiről / ismertek-e olyan férfit, aki nem barátnőt, hanem rögtön feleséget keresett magának, vagyis ha valakit megszeretett, akkor annak rövid idő elteltével már a lánykérési szándékáról beszélt?
2015. szept. 22. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg akarok nősülni, de nem azzal nyitok, hogy szia, leszel az eleségem?


Nem értem, mi olyan furcsa és hihetetlen abban, ha egy férfi hosszabb távra tervez?


24/F

2015. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első ráhibáztál: Szia, leszel az ellenségem? :D
2015. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is ilyenről hallottam már.
2015. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem is egy ilyenről, akarom mondani
2015. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Igen.....

Az első olyan Nőt, aki férfiként tudott ránézni és kölcsönös vonzalmat éreztek egymás iránt, azonnal elvette és összehoztak 2 gyönyörű kisfiút. Amikor beszéltünk erről azt mondta, hogy öregedéssel csak romlottak volna az esélyei és még válogatósabb lett volna, tehát addig kellett révbe érnie amíg naiv és fiatal......és persze ez párjára is vonatkozik.

Nem véletlenül van az manapság egy 10-15 éves gimis osztálytalálkozón, hogy az igazán csinosnak mondott Nők többsége még gyermektelen és keresi az "Igazit" addig a csúnyácskának mondott Nők már rég házasok és nevelik gyerekeiket.

37F

2015. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont nemrég olvastam itt egy kérdést, ami kapcsolódik ehhez.
2015. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen férfit is ismerek, ha belegondolok a legtöbb férfi ismerősömnek szándékában áll (vagy már házas) megházasodni.


Off: Itt, és így kellett megtudnom, hogy csúnya vagyok?! Egy világ dőlt most össze bennem. :D :D

2015. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyeneket, de hát nem azzal nyitnak a nőnél, viszont gyerekkoruk óta arról beszélnek, hogy ez a céljuk, ezért gondolom, a barátnőjüknek is mesélnek erről.:)
2015. szept. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!