Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hallottatok mar olyanrol hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok mar olyanrol hogy szules utan szetment a par hazassaga?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom harom gyereket szult. A ferje most valik el tole, azert mert a legkisebb gyerek aki 3 eves szuletese ota rossz a nemi eletuk.A no azt mondja hogy szules ota rossz a dolog, bar az orvos szerint rendben van a no.A pasit rossz embernek tartjak hogy nem erti meg a not. Ti hallottatok mar ilyen valasi gondrol?
2014. szept. 26. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak hallottam, kb. minden második válás a környezetemben hasonló időszakban (gyerek után) és okok miatt történt. Így járnak azok akik a kapcsolatot csak a szexre építik, aztán ha valami gond van szétmennek.
2014. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát komolyan mondom hogy ki vagyok akadva. Mintha a kib.szexről szolna az élet. Képesek sokan feldobni a családot mert nem olyan jo a szex vagy kevés?! Mintha csak dugasból állna az élet. És pontosan ahogyan az első irja. Akik a szexre épitik fel a kapcsolatot, annak ez lesz a vége. Sőt ott már szülés utáni 6 hét vaginális szex nélkül borithatja akár a házasságot is. Szánalmas...
2014. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

3 gyerek mellett, főleg ha még kicsik, nagyon nehéz feloldódni a szexben. Egyrészt folyton fáradt az ember, másrészt bármelyik gyerek felébredhet közben. Ez sok házaspárt zavar és tönkre teheti a szexuális életet.

Csak a szex miatt nem válnék, lehet érte tenni, türelem és kompromisszum kérdése. Ja, és persze kell hozzá egy nagy adag szeretet is.

2014. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

A minap is pont ilyen kérdés volt itt. A kérdezőt megcsalta a férje, mert a szüléskor komplikációk léptek fel, olyan sebe lett ami miatt nem csak hat hétig kellett nélkülözni a szexet. És a kérdező hiába elégítette ki a férjét egyéb módokon, az a férjnek nem volt elég.

És ez csak egy példa....

De ha megnézed, nagyon sok ilyen kérdés van itt, ami arról szól, hogy a nőknek a szoptatás idején főleg semmi kedvük a szexhez, ami a felborult hormonhéztartás, a fáradtság miatt is érthető, no meg a gátseb, császáros seb miatt is, a férjek meg (persze korántsem mindegyik!) vagy félrelépnek vagy el is hagyják a feleségüket.

2014. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Meg köll jól nézni, kivel állsz össze.
2014. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

A szuloszobaban dontottem el, hogy amint lehet elvalok

A (volt)ferjem az elejetol mondogatta, hogy ha szuletik a baba o nem akar bent lenni. Reggel 6 kor egesz ejszakai szenvedes utan zuhanyoztam hajat mostam es 8 orara a korhazba mentunk. Engem elvittek vizsgalgatni es a ferjem kint vart ugy egy ora mulva hivtam hogy ha akar bejohet (ekkor meg csak fajasaim voltak) de o nem akart azt mondta lent var a varoba.

Meg ketszer beszeltunk telefonon vegul este 9kor megcsaszaroztak (idom sem volt szolni neki), nagyon feltem es egyedul voltam.

Ugy ereztem cserben hagyot es 3 nap utan haza mentem edesanyamhoz a ferjemnek mindenki azt mondta legyen turelmes ez csak a hormonok miatt van es 6 ev hazassagot nem fogok eldobni mikor gyerek is van.

De bizony eldobtam!

2014. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

@ma 16:24

És most happy az élet egyedülálló anyaként... Tapsvihar!

2014. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
6-os! Hát elég nagy hülye voltál, hogy ez miatt váltál el!! Nem minden férfinek felemelő érzés végig nézni a szülést. Semmi kompromisszum nem volt benned.
2014. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Miért, Utolsó, jobb az egyedülállóságnál egy olyan társ, akire nem számíthatsz, aki tesz rád, mikor szükséged lenne rá? Vagy ennyire fontos, hogy legyen valakid, bármilyen is legyen?
2014. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Azért valljuk be hogy a #6/7-es valaszolo nem százas!
2014. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!