Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hallottatok mar olyanrol hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok mar olyanrol hogy szules utan szetment a par hazassaga?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom harom gyereket szult. A ferje most valik el tole, azert mert a legkisebb gyerek aki 3 eves szuletese ota rossz a nemi eletuk.A no azt mondja hogy szules ota rossz a dolog, bar az orvos szerint rendben van a no.A pasit rossz embernek tartjak hogy nem erti meg a not. Ti hallottatok mar ilyen valasi gondrol?
2014. szept. 26. 16:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, 7-es válaszolóra gondoltam. Amúgy elszomorító, hogy házasságok a szexre épülnek. És még csodálkozik bárki, hogy ennyi a válás.
2014. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem most tortent. De a kerdesedre is valaszolok, igen nagyon boldog feleseg es edesanya vagyok 3 gyermekem szuletett. A szulesnel a masodik ferjem sem volt bent ( en nem szerettem volna), de meg vajudtam bent volt sokat segitett es mikor mar ugy ereztem hogy itt az ido megkertem menjen ki, es kepzelt a folyoson vart ahol meg tv sem volt (en meg nyugottan tudtam szulni mert tudtam ott var rank!

Nekem ez fontos volt, ez vagyok en!

2014. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
Nah akkor én is hozzászólók :) Én egy nagyon temperamentumos nő vagyok hatalmas szexuális étvággyal.... És aztán megszületett a lányom. Másfél éves a kislány és én azóta kb.10-15 alkalommal feküdtem le a férjemmel. Terhességem alatt 3x volt szex. A férjemmel nagy szerencsém van, egy végtelenül becsületes ember, soha nem vágta rám az ajtót mert nincs szex, vár ha kell.... segít stb. Szülés alatt nem volt bent, ez az én kérésem volt, 4x cseréltek alattam lepedőt annyi vér jött ki belőlem 10 óra alatt! Kérdezte az orvosom hogy nem jön be a férjem?! Vigyorgott a szülésznő nagyon :D Sajnálom azért a férfiakat, szerintem ezt nem kellenne rájuk erőltetni!
2014. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha egy ilyen fontos alkalommal nem lehet számítani a férjre akkor mégis mikor lehet?


Egyébként én 1 olyan házasságot ismerek amiben a gyerek születése után napokkal a férj lelépett egy másik nővel. Még csak pár hónapja voltak házasok.


Illetve a volt osztálytársamnak (pasi) van egy kisfia. Még nincs 1 éves a gyerek, de már szakított a barátnőjével....Szörnyű..:(


Behatóbban nem ismerem a részleteket, csak azt tudom, hogy a gyerekvállalás után feltűnően hamar szétment mindkét pár.

2014. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem azert ment szet a hazassaguk mert bent volt a szulesnel. Hanem azert mert 3 eve miota a no megszult szexualis problemaik vannak.
2014. szept. 26. 18:51
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis lényegében a gyerek miatt váltak el....illetve a szülés problémái miatt.
2014. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy manapság a csapból is szex folyik. Nem vagyok bigott sem öreg, de már engem is idegesít.


Régen férfi és nő szexet csak házasságon belül kapott. Ergo, fel sem merült, hogy kevés lenne a szex, mert ha így is volt mondjuk, akkor is házasságon beül maradva nagyobb eséllyel volt lehetőségük szexhez jutni, mint máshol.


Régen a szex "ajándék" volt, ritkaság és értékes. Mert udvarolni kellett meg házasodni meg minden. Meg nagy eséllyel gyerek is lett belőle.


Most meg? Rosszlányok.hu stb...a szex már olyan, mint az étel. Csak lesétálsz a boltba és megkapod, akár ingyen.

Egyesek aztán létfenntartó szükségletnek gondolják, és naponta követelik a betevő falatot.


És miért elégedne meg bárki azzal amit kap, ha két sarokkal odébb többet szerezhet?


Szörnyű.

2014. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
A 6-os nem százas, az tuti!
2014. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%
Szinte csak ilyenről hallok. Én sem értem, hogy miért kell ekkora hangsúlyt helyezni a szexre. Fontos, enélkül se lenne jó a házasság, de hogy valaki nem bír fél évet várni és csak ezért dobja a feleségét, az már szerintem a legalja. Hihetetlen, hogy sok embernek tényleg csak ennyire van igénye. Egyre jobban hasonlít ez a világ egy állatkertre.
2014. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom dolgozott amikor szültem,de előtte míg bent voltam 3 hétig a kórházban napi 10 percet bírt ki nálam aztán valami fontos dolga akadt!Akkor hihetetlenül megviselt ez a tény,de amikor megszületett a fiunk és felhívtam,azonnal bejött éjjel a kórházba!Persze csak 10 percre megint!:) Még jó hogy emiatt nem zavartam el,mert 19 éve bizonyítja,hogy mindenben számíthatok rá! Kivéve az orvosi rendelők és kórházak környéke!:)
2014. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!