Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék még? Mentsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Mentsem a házasságom vagy hagyjam el? (Hosszú lesz, vigyázat! )

Figyelt kérdés

Lassan 3 éves házasok vagyunk, 5 éve együtt (elhamarkodottnak tűnhetünk, de, legalábbis részemről, nagy szerelem volt. Szépen indult a kapcsolatunk, sokfelé jártunk, nagyon boldoggá tett, és a szemében azt láttam, ő is boldog.

Hamar összeköltöztünk, rá jó fél évre kezdődtek a gondjaink, ő elhidegült tőlem, abbamaradtak az ölelések, a meghitt beszélgetések, egyre többet bújt a telefonja mőgé (nem voltak és nincsenek nőügyei), majd az ital is előkerült (állítólag előtte is ivott, de én ebből semmit nem láttam, pedig nem vagyok buta). Nem sokra rá jött az esküvő (azt hittem amiatt van az egész, hogy ideges a házasság miatt, azért ilyen). A nászéjszakánkon 2 haverjával jött fel, igaz hamar leléptek, de akkor is...

A piát végül letette teljesen, magától, azóta nem iszik (dugiban sem!). De a hidegség megmaradt, sőt rosszabb lett, mindenkivel órákig elröhögcsélt, velem 2 mondatot váltott egész nap, én kezdtem minden beszélgetést, és ő ezeket jobbára hamar rövidre zárta (neem női témákról van szó). Én lassan elkezdtem kiszeretni belőle a hanyagolás és a hidegsége miatt, amit megfüszerezett néha bunkósággal is ("Miért nem indulsz már, nem látod, hogy szabad a hely?! ne legyél már suta").



2015. szept. 19. 16:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most a húga van itt, itt eszik, igaz hogy alig van kajánk de mindegy. Így persze megbeszélni se tudom vele...Talán nem is baj, szerintem hétfőn megyek, utána kérdezek a válásnak....:(
2015. szept. 19. 20:51
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazából azt is unom már, hogy mindig én akarok mindent megbeszélni, ő sosem, ha én nem kezdeményezném a béküléseket, lehet hogy már együtt sem lennénk....neki mindegy csak menjen minden úgy ahogy ő akarja....
2015. szept. 19. 20:55
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

5 évből ezek szerint 1 volt jó. Akkor mi a kérdés? Terapeutához jártok, mégis boldogtalan vagy a kapcsolatodban.

Úgy házasodtatok össze, hogy már rossz volt a kapcsolatotok.

Tényleg nem értem, min gondolkodsz. Boldogtalan vagy évek óta. Lépj!

2015. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az első kommentedben írtad,hogy már úgy feldühített,hogy őrjöngtél.Nincs más megoldás,válj el,mert tönkre fogsz menni.

Tapasztalat :(

2015. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Aki szenvedélybeteg, annak a szenvedélye a társa, az bitorolja a párkapcsolati helyet az ő életében, Te csak második vagy neki érzelmileg, és ezért nem alkalmas ő szerelmi társnak. Szóval: "van valakije".:S
2015. szept. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a párterápiában annyira nem hiszek, inkább neki kéne egyedül terapeutához elmennie, mert itt valószínűleg vele van valami baj, aminek lehet, hogy semmi köze hozzád, viszont előtted nem meri eliserni ezeket a dolgokat, és talán úgy menne. Ha már terápiára rá tudtad venni talán egy próbát még ez megér. Ha nem, akkor lehet, hogy sajnos vége, nem tudom...
2015. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!