Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjhez kell mennem, de félek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez kell mennem, de félek?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyok a barátommal, mindenki azzal fáraszt, mikor lesz már esküvő, a férfiismerőseim meg azt lesik, mikor szakítunk végre, mert ők akarnak elvenni a barátom helyett.

A párom szülei már teljesen be vannak sózva, ahogy a barátai is, már esküvői ruhát kellett próbálnom, teljesen kivagyok. A párom öccse most szakított, náluk is esküvő kellett volna, legyen, a szülei nem bírnák feldolgozni, ha most meg én lépek le. Ahogy a barátaink se. Együtt vagyunk évek óta, és már tényleg csak az a papír hiányzik.

Viszont az utóbbi pár hónapban a kapcsolatunknak kb annyi lett. A páromnak fel se tűnik, hogy elhanyagol, szerinte jól van az új. Szex sincs, az se segítene, ha meztelen rávetném magam a konyha közepén. :(

És sajnos tudatosult bennem, hogy én mást akarok. Valaki mást, valami mást.

De egyszerűen utálom, gyűlölöm magam, hogy arra megyek ki a konyhába, hogy a párom az esküvői költségvetést beszéli meg a baráti körrel, nekem meg máson, máshol jár az agyam. :(


2015. szept. 6. 01:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Az előttem irók tökéletesen megírták hogy mit gondolok minderről!

Oda tartozol ahol már kisgyerek korában odaigérik egymásnak a gyerekeket?

Vagy gép vagy? Szolga?

Aposék jól érzik majd magukat te meg idegroncs leszel! Nem hiszem hogy megéri!

Föleg mintha másvalaki már szóbajöhetne nálad!

2015. szept. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Ne menj férjhez, lépj ki időben.

Én így mentem férjhez, már minden el volt tervezve, vendégek meghíva, éreztem nem akarom, de hagytam tovább folyni a dolgokat, gondoltam majd lesz ami lesz...aztán esküvő után fél évvel beadtam a válópert és elváltunk.

Kíméld meg magad ettől.

2015. szept. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Ne csináld!!!
2015. szept. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szar duma. Még ha azt írtad volna, hogy valami muzulmánok vagytok, akkor elhinném, hogy 2015-ben, Magyarországon bármit is KELL csinálnia egy felnőtt nőnek, de így nincs benne semmi kényszer. Te is akarod, máskülönben kinyitnád a szádat. Mondjuk mit várjon az ember egy olyan nőtől, aki nem képes megbeszélni a párjával, sőt, immár vőlegényével, hogy mi a probléma a szexszel, miért laposodott el/nullázódott le a dolog....
2015. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő visszalépni.Én ezt tenném a helyedben:)
2015. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fogalmaznád meg, hogy mi lenne a célod ezzel a házassággal?


Mi az, ami miatt vágysz arra, hogy férjhez menjél ehhez a férfihoz?

2015. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Férjhez kell mennem"


Nem, nem kell.

2015. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A szakítást leső férfiismerősök, akik mind el akarnak venni. Aha.
2015. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Férjhez kell mennem, de félek?"


Gondolom, se a vőlegényed, se a szülei nem a szerb maffia tagjai, hogy ne merj nemet mondani.

2015. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"De egyszerűen utálom, gyűlölöm magam, hogy arra megyek ki a konyhába, hogy a párom az esküvői költségvetést beszéli meg a baráti körrel,"


Ébresztő. A barátod még az esküvő részleteit is a barátaival tervezi. Veled nem törődik, nem szexel, te mihez kellesz egyáltalán ebben az egészben, statisztának az esküvőhöz?

A párod öccse bátor volt, és nem engedett a nyomásnak. Jól tette. Ha most nem mersz nemet mondani, akkor nem mersz majd válni sem, és rád erőltetik a gyereket, mert az milyen jó, már csak az hiányzik....

Most őszintén, kinek akarsz megfelelni, magadnak, vagy a párod szüleinek és barátainak?

2015. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!