Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túlzottan kontrollálom a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzottan kontrollálom a férjem?

Figyelt kérdés
A férjem beosztása mindig változik, sokszort túlórázik vagy munka után edzésre megy. Szeretem tudni mikor megy el reggel és este mikorra várható. De sokszor mégsem úgy van,ahogy mondta, de erről nem szól, és máskor megy vagy ér haza vagy éppenséggel eleve más időpontot mond. Túlzás ez, hogy szeretném tudni, hogy dolgozik? Ez már nem normális?
2015. szept. 2. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Az attól függ...

Ha azért szeretnéd tudni, hogy hogy tervezd mondjuk az estéd (pl. mikorra várd vacsorával, kedveskedéssel, stb.), és mondjuk úgy osztod be a napod, hogy amikor hazaér, akkor teljesen rá tudj koncentrálni, akkor jogos az igényed.

Ha azonban csak azért szeretnéd tudni, mert a tulajdonodnak tekinted, akkor tényleg gond van.

2015. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy az első is írta, attól függ.


Ha a kontroll célja csak a kontroll, és nincs valódi célszerű haszna, akkor felesleges és káros is lehet. Az is kérdés, hogy őt zavarja-e ez a kontroll.


Akkor van baj, ha ez feszültséghez, idegességhez, veszekedéshez vezet.

2015. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%

Az én férjemet is zavarta, hogy "elszámoltattam az idejéről". Utána azt a megoldást választottam, hogy nem foglalkoztam vele.

Ja, bocs, nem főztem, mert nem tudtam mikor jössz. Ó, bocs, te is jöttél volna moziba? Te is jöttél volna a gyerekek bemutatójára, farsangra stb.

A sokadik ilyen alkalom után kibukott, hogy én miért zárom ki őt a család életéből. Akkor én szépen elmagyaráztam neki, hogy na, pont ezért kérdezgettem, hogy mikor megy, hányra jön. Azóta már magától mondja, sőt újabban a beosztását is kinyomtatja és felhív telefonon, ha késik vagy túlórázik!

2015. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

#4-ke. Csak kizsaroltad tőle!?

Tudod én sem tudom megmondani mindig, hogy mikor érek haza.

De ha ilyen mondva csinált okokkal jönne elő a párom, abbol botrány lenne!

2015. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
84%

5-ös válaszoló!


Én nem zsaroltam ki tőle semmit! Ezek szerint te sem tudod otthon megmondani, hogy hajnalban, reggel, délben, délután vagy csak este érsz haza? Ez azért elég hihetetlen. Milyen mondva csinált indokokra gondolsz?


Ha ő nem érezte fontosnak megmondani, hogy délután 3-ra jön haza vagy este 11-re, akkor én nem nyaggattam, hogy megmondja, csupán szerveztem a mindennapi életünket. 4-re elmentünk moziba, mikor indultunk, neki nyoma sem volt. Fél 5-kor telefonált, hogy otthon van, mi merre vagyunk. Mi bizony moziban, de mivel ő nem mondta, hogy rá fog-e érni, így ő kimaradt.

Én megmondtam és kiírtam az üzenőfalra, hogy mikor lesznek a gyerekek rendezvényei és a közös családi programok. Neki lehetősége volt rá eljönni, de én nem nyaggattam, hogy mikor jöjjön, így szinte mindről lemaradt, mert kiment a fejéből.

Főzni meg minek főzzek hajnal kettőre meleg kaját, ha ő nem mondja, hogy akkor ér haza?

2015. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis késés bármikor előfordulhat, közbejöhet valami. De ha nagyot változik a program és úgy néz ki, akár órákat is késünk, akkor nekem alap, hogy hazaszólok, ne egye már szét az ideg a másikat, hogy nem ért-e valami.

Az meg teljesen érthetetlen, ha valaki direkt más időpontot ad meg.

Hacsak nincs valami más a háttérben, ami miatt úgy érzi, hazudnia kell.

2015. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Végül is azért nincs mit reklamálnia amit elfelejt. Igen. Olyanra gondoltam, hogy ezeket a programokat előre tudja az ember. Ezek szerint lett volna ideje intézkedni. És vagy tud, vagy nem menni.

De ez a nem főztem mert nem tudom mikor jösz....

Ti sem esztek? Vagy külön koszton vagytok?

Az végül is nem baj ha nem tudod elképzelni, hogy van olyan munkahely ahol nem lehet kiszámolni a hazaérkezést.

Ettől még létezik!

De ezt most nem osztom meg ha nem gond.

2015. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég gáz alak - ha férj, ha nem - aki ennyire nem veszi komolyan az időt, meg a másik embert.

Vagy valami sunnyogó k_pecér, drogdíler, vagy embercsempész.

2015. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

"Túlzás ez, hogy szeretném tudni, hogy dolgozik?"


Na ez a túlzás.. Amikor én megkérdezem a páromat reggel, hogy mikor jössz haza, akkor nem azért kérdezem, hogy ellenőrizgessem, hanem mert általában én érek haza hamarabb és ha netán szalad a lakás, akkor gyorsan rendbe tudom rakni, hogy ne ez várja itthon, vagy úgy főzök neki. Ha elmegy bulizni a barátokkal, akkor is megkérdezem, hogy mikor jön. Erre általában nem tudja a választ és megkérdezem, hogy éjfélig, vagy inkább hajnalban? Ekkor mond nekem valamit és ha éjfélig kb. akkor még megvárom ébren, ha hajnalban, akkor pedig lefekszem aludni.


Tehát a kérdéseim célja nem az, hogy ellenőrizhessem, hogy dolgozik, vagy tényleg azt csinálja amit nekem mondott...azért kérdezek, hogy az idővel tudjak megfelelően számolni. Persze ha késik a megbeszéltekhez képest, akkor szól.


A fentebb idézett kérdésből én úgy látom, hogy te szimplán csak ellenőrizgetnéd, ami igen..sok.

Persze a férjed hozzáállása sem teljesen normális, de érthető, ha zavarja.

2015. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!