Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túlzottan bizalmatlan vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzottan bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés

A férjem egy időben sokat mesélt egy volt barátnőjéről. A nőre majdnem ráment az akkori kapcsolata. Kis híján lefeküdtek egymással, de a férjem (állítólag) észen volt és mégsem tette meg.

Most ismét feltűnt a hölgy a láthatáron, de ezt csak akkor mondta el, amikor itthon volt a férjem és akkor hívta fel a nő. Addigra már leveleztek egy sort is.

Azt nem értem, miért így kellett ezt megtudnom, amikor már "muszáj" volt elmondania. (Bár akkor sem én kérdeztem rá, hogy ki hívta.) Addig is elmondhatta volna, mert ilyenből soha nem csináltam gondot, én is elmeséltem neki, ha az egyik exem írt nekem vagy hívott.

A férjem előző kapcsolata amiatt ért véget, hogy betegesen féltékeny volt a barátnője. Ezidáig köztünk ez nem volt probléma, de most ettől egy kicsit megbicsaklott a bizalmam. Túlérzékeny lennék?


2013. jún. 28. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha most bármilyen negatív megérzés előjött benned,az nem véletlen,és jobb,ha óvatos vagy.Nyilván add meg a bizalmat a férjednek,ugyanakkor légy résen,hiszen nem tudhatod,teljesen úgy mesélt-e a múltjáról,ahogy az valójában volt.Talán az exbarátnő sem volt beteges,talán oka volt a féltékenységre,talán ez a most megjelent nő tényleg veszélyt jelenthet.Figyelj oda rájuk!
2013. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nálatok nem ez lesz a helyzet, de leírom az én történetemet. Amikor mi össze jöttünk a párommal, akkor már külön volt a feleségétől, több ok miatt váltak el ugyan, de egy bizonyos hölgy is közre játszott, aki állítólag "csak" egy nagyon jó barátja volt a páromnak, soha nem történt semmi köztük, a felesége mégis betegesen féltékeny volt rá. Nos tehát össze jöttünk, boldogság, szerelem, megismertem én is az állítólagos "csak barát" barátnőt, semmi gond nem volt vele, éltünk boldogan kb. úgy három évig. Aztán derült égből villámcsapás, megnyitott g-mail fiók... a házas éltünk összes részlete, a nehézségeink, a gyerek kérdés, pénzügyi dolgaink, mind-mind megbeszélve a hölgyeménnyel. Rákérdeztem, hogy ez most mégis mi a f? De ők csak barátok! Na de ennyire? Mondtam, hogy szedje villám sebesen a cuccát és viszlát. Próbált magyarázkodni, de ott, akkor ezt láttam a legjobb megoldásnak. Hetekig keresett utána, aztán amikor pont hajlandó lettem volna a békülésre jött a hír: össze költöztek! Azóta is boldogan élnek, és ennek már jó öt éve. A mai napig össze szorul a gyomrom, ha rá gondolok. Nem az bánt, hogy együtt vannak, örülök én a boldogságának, hisz szerettem, az fáj, hogy nem volt őszinte hozzám (mondjuk magához sem, de ezt pont nem érdekel). Ha vissza pörgethetném az időt, lehet, hogy már az elején okosabb lettem volna, de figyelmen kívül hagytam a jeleket. Szóval ez az én történetem. Remélem, nálatok nem ez a helyzet! Azért beszéljétek meg...
2013. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy elmesélted a történeted!

Beszéltünk már róla és azt mondta, hogy "nem történt semmi".

Nem értem, miért kell elhallgatni ilyen dolgokat... Még ha igaz is, hogy valóban nem történt semmi, az embernek akkor is olyan érzése van, hogy itt bizony kilóg a lóláb. Ja! És mi is most járunk a 3. évünkben...

2013. júl. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!