Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hazudik? Vagy én...

Szerintetek hazudik? Vagy én vagyok ennyire bizalmatlan?

Figyelt kérdés
Röviden: Párom tavaly érzelmi kapcsolatba került egy kolleganőjével (a csókig jutottak el) amire rájöttem így lebukott.Ezután még párszor észrevettem az sms-t a telójába,aztán egy pár hónapig semmi.Most megint úgy látom,hogy beszélhetnek,bár a híváslistából törölve van de az beszélt idő csak növekszik...amikor rákérdeztem egy 20 perces beszélgetésre,azt mondta,hogy csak egy konferencia miatt kellett ennyit beszélni...már nem tudom mit higgyek,a gyerekekre esküdött,hogy semmi nincs köztük!
2012. márc. 27. 17:38
 1/4 tetris ***** válasza:
59%
Megérzésem szerint hazudozik. Valamit takargat előled, valami nem tiszta. De ez csak megérzés részemről.
2012. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyire lehet őszinte a lebukás utáni bűnbánat?
2012. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj ki részletes telefonszámlát..és hívd fel a 20perces számot.Ha nő veszi fel,akkor kampó néró
2012. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem normális, ha a férfi természetesnek veszi, hogy bármit hazudhat, feleség, gyerekek s mégis nőzik. Akkor ehez olyan partnert kell találni aki erre nyitott. Ugyanez a hasonló nőkre is igaz. Tessék nyílt lapokkal játszani, az a normális.


Bizalom nehéz ügy, esetleg közösségi oldalakon is beszélnek? Van női illata, gyanús hangulathullámzás, elkésett órák? Ti mikor voltatok kettesben? Randin egymással? Olyan mint a megcsalás elött? Azért ha már gyankszor, mielött esetleg lebukna...gondolkozz el ha most nem bizonyítod rá tudnál- még bízni benne. Mit akarnál? Megbocsájtanál? Szakítás? Akkor hogyan tovább lakás, hitel, gyerekek stb. Ezeken is gondolkodj mielött az a bomba robbanna. Szokasd magad a gondolathoz, hogy melyik utat választanád s ne akkor egyből keljen döntened.

2012. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!