Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég bizalmatlan vagyok....

Elég bizalmatlan vagyok. Félek, hogy olyat fogok ki, aki átver. Nektek mi/ki jött be?

Figyelt kérdés

szeretnék rendelni terhességi tesztet a vateráról.mivel még soha nem rendeltem a netről semmit,így elég bizonytalan vagyok és félek,hogy csak fizetek,de terméket nem kapok.ti kitöl/mitől szoktátok rendelni?linkelnétek nekem megbízhatót? a másik kérdésem pedig az lenne,hogy hogyan kell fizetni?postán előre kell kűldeni a pénzt?és aztán adják postára nekem a terméket?

köszi a segítséget mindenkinek.


2013. jún. 15. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon ha megnézed le van írva a fizetés módja is :)Első voltam:)
2013. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az értékeléseket nézd meg, mindenkinél meglehet. Abból elég sok minden kiderül, hogy mennyire megbízható.

Majd emailben kapsz egy értesítőt, ha leütötted az aukciót, abban benne lesz az eladó email címe. Ráírsz, kapsz majd egy bankszámlaszámot ahová utalnod kell a termék árát + postaköltséget. Ha megérkezett az utalás fogja postára adni. Ajánlottan kérd, akkor lesz nyoma ha postára adta.

2013. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pozitív vagy pár negatív mert van aki arra is negatívat ad ha késik a postás nyugodtan rendelhetsz tőle.
2013. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azt hiszem értem :)

(nagyon tudatlan vagyok még ezen a téren)

remélem menni fog :)

egyes,azt hiszem én is tőle fogok kérni,köszi a linket :)

2013. jún. 15. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit!!!Nagyon kedves az eladó én már rendelésem másnapján megkaptam igaz én személyesen vettem át!!:)
2013. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de jóóó,ha közel lenne hozzánk még lehet a posta helyett én is személyesen venném át.

(hajdu-bihar)

2013. jún. 15. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is tőle vettem, mármint attól, akit az első belinkelt.

Sosem vert át, tőlem mindig pozitív értékelést kapott, soha nem késett, de én személyesen (Budapesten) találkozom vele ilyenkor - kb. 5x vásároltam nála.

2013. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első voltam!! Én Szombathelyen vettem át és nagy mázlim volt vele hogy itt is van lehetőség személyesen átvenni, mert úgyan így vagyok mint a kedves kérdező bizalmatlan ami érthető is, de ezentúl én tutira csak tőle rendelek majd:) Remélem ""Nem én fogom majd eltartani"" :) :) :)
2013. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!