Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan házaspárokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan házaspárokat akik a megismerkedésük után hamar (fél év) összeházasodtak és nem bánták meg mert azóta is boldogok?

Figyelt kérdés
Nekem ez a fél év ismertség kicsit korainak tűnik házasság szempontjából.
2015. aug. 28. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Volt osztálytársnőmék, 4 hónap utána házasodtak össze. Most már a 10. évet élik boldogan két kisgyermekkel együtt.
2015. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátnőm. 3 hónap után jegyezték el egymást, majd elég gyorsan összeházasodtak, és több, mint 10 éve együtt vannak és minden rendben.
2015. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jujj de jó!! :-)
2015. aug. 28. 20:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
igen. én
2015. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze, kívülről.

Ismerek ilyet: 1 éven belül megvolt a házasság, terhesség is. 15 éve vannak most együtt. A gyereket mindketten imádják. A férfi a falra mászik a feleségétől, napi 4-5 órákat túlórázik, csak hogy ne kelljen hazamennie.


De azért a mosolygós fotók ott vannak, a feleség mindenkinek azt meséli milyen boldogok. A férj meg inkább nem beszél a dologról.


Könnyű így mondani mások tényleges ismerete nélkül, hogy ja, volt osztálytársam, a szomszéd lánya meg a Pisti unokatesójáék már 10 éve boldogok - csak az a kérdés, hogy mennyi igaz ebből?


Maximum annak lehet hinni, aki saját magáról vagy közeli hozzátartozójáról írja ezt, mert a tapasztalat az, hogy az ilyen házasságok bizony általában megromlanak (nem csoda, ha az ember zsákbamacskát vesz).

2015. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Mi már ismertük egymást korábban, hivatalosan november elején jöttünk össze, július közepén házasodtunk.

Öt év.

Hullámvölgyek vannak. Szerintem mindenhol.

Nem hiszek a Hollywoodi rózsaszín álomban.

Nagyszüleim 58éve vannak együtt, de még mindig van min összekapniuk félévente. Pár nap haragszomrád, aztán a papa visz virágot :)

2015. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Az 5-ös válaszolónak igaza van.

Mi 8 hónap ismeretség után házasodtunk,esküvő után 3 hónappal már mutatkoztak jelek,sőt miután lehullt a rózsaszín lepel visszagondolva,már az elején.

35 évesen házasodtunk,siettünk,hogy benne vagyunk a korban,esküvő után másfél évvel megszületett a kisfiunk,és pokol az életem a férjem mellett.

Minimum 2 év ismeretség,és együttélés is esküvő előtt!!!

2015. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt,és kívülről mindenki azt hiszi,mi álompár vagyunk.
2015. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!

Ha megkérdezhetem ezt tőled, ha pokol az életed a férjed mellett, miért nem váltok el? A gyerek miatt?

2015. aug. 29. 20:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már elköltöztem a szüleimhez a gyerekkel.Akkor visszakönyörgött.

Igen,a gyerek az ok,szereti az apját,ennek örülök is.De engem semmibe vesz a férjem,szinte semmi kommunikáció köztünk,én kezdek beleőrülni.

2015. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!