Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségektől kérdezem, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségektől kérdezem, h mennyire libidócsökkentő hogy ha a férjetek az idők során elapásodott és ffelszedett pár kilót?

Figyelt kérdés
Ha régen valaki sportos testalkatú volt és pár év elteltével eltunyult és elpocakosodott mennyire "kiábrándító" ?

2015. aug. 10. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Számomra ez nem "libidócsökkentő". Én azért mentem hozzá, mert így szeretem amilyen, most azért mert felszedne pár kg-ot az az én szememben nem lenne tragédia. Mondjuk számomra sosem volt követelmény, hogy egy férfinek kisportolt teste legyen, ennél számomra vannak sokkal fontosabb dolgok is. Én így imádom a férjemet ahogy van.:-)
2015. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a kinézet a gond, hanem az hogy ez lustaság és egészségtelen életmóddal jön csak össze, és ez nagyon gáz. Vagy változtatna ezen, vagy elbúcsúznánk. Nem szeretem a lusta embereket.
2015. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 kg vagy 10-15? Szeretném,de testileg nem vonzana annyira mint amikor normál testalkatú volt.
2015. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy kis pocija lett vagy sorhasa vagy 150 kilosra hizott es egesz nap a tv vagy a szamitogep elott ul es chipset tom!

Biztos hogy csak az a baj, hogy felszedett par kilot vagy mondjuk van vmi mas oka is? Pl. Nem csinal otthon semmit csak lustalkodik...stb.?

2015. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semennyire. Inkább szexis egy kis pocak. A férjem jó húsz kilót összeszedett, de én ugyanolyan vonzónak látom, sőt egyre vonzóbbnak.

Tapasztalataim szerint inkább a férfiakat zavarja a nőkön a plusz kiló, még ha csak 4-5 kg pluszról van is szó.

2015. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha mondjuk 5-10 kg-t felszed, semmi probléma, viszont ha 20-25-ről van szó, az már elég igénytelen, nem utolsósorban pedig egészségtelen is.
2015. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem befolyásol. Bár az én férjemnek amúgy is volt pici pocakja amikor összejöttünk, akármennyire lefogyott, ez nem ment le neki. Amióta összeházasodtunk volt, hogy lefogyott, volt hogy felszedett, de engem ez nem érdekel.


Őt szeretem, nem azt hogy épp hány kiló.

2015. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

semnnyire.

mind a ketten felszedtunk a kozel 40 ev alatt vagy 30 kilot. es imadom ugy ahogy van meg o is engem.

ha engednem folyton a szoknyam alatt hamiskodna;-)))

2015. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!