Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek sem való a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem való a férfiaknak a házasság?

Figyelt kérdés

Egy nőnek érzelmekre, gyengédségre és biztonságra van szüksége, amit pénzért nem tud megvenni (a biztonságot talán), de a férfi mit vár egy kapcsolattól: valaki takarítson utána, meg szexeljen vele. (Aki férfiként nem így érzi, attól elnézést kérek - biztos vannak kivételek.)

Akkor miért nem marad inkább szingli, és fizet meg egy bejárónőt és jár el prostikhoz? Kevésbé ítélem el azokat a férfiakat, akik állandóan örömlányokhoz járnak, és sosem házasodnak meg, mert legalább ők tisztában vannak magukkal, senkit nem bántanak meg. De miért nősül meg valaki, aki ezzel nem tudja vállalni, hogy egy idő után talán kevesebb lesz a szex és nem lesz annyira változatos, hiszen ugyanaz a nő lesz örökre mellette? Miért teszi tönkre a saját és a felesége életét? Inkább maradna szingli, nem? Szerintem annál nagyobb önzőség nincs, minthogy a feleség (aki takarít, mos, főz a férjére) mellett jár valaki qrvázni. Ember az ilyen?



2015. júl. 30. 19:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem csak ferfinak, hanem nonek sem valo!
2015. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,egy ideig tuti kibirnám.

De egy bizonyos idő után azért már elbeszélgetnék vele.

Nekünk már van egy kislányunk.A terhesség alatt és utána 3 hétig nem volt köztünk semmi.

Nehezen bírtam az igaz de kibírtam.

Erre nem tudok pontosan válaszolni...

8-as voltam

2015. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek biztos nem való.Pedig a második felesége vagyok. Szerinte nekem mindent fel kell érte áldoznom, úgy kell szeretnem,ahogy van.

Nekem meg egy életem van,és nem így akarom leélni.

2015. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való a házasság, legyen az nő vagy férfi. De aki érett az tud házasságban élni.
2015. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!