Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek sem való a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem való a férfiaknak a házasság?

Figyelt kérdés

Egy nőnek érzelmekre, gyengédségre és biztonságra van szüksége, amit pénzért nem tud megvenni (a biztonságot talán), de a férfi mit vár egy kapcsolattól: valaki takarítson utána, meg szexeljen vele. (Aki férfiként nem így érzi, attól elnézést kérek - biztos vannak kivételek.)

Akkor miért nem marad inkább szingli, és fizet meg egy bejárónőt és jár el prostikhoz? Kevésbé ítélem el azokat a férfiakat, akik állandóan örömlányokhoz járnak, és sosem házasodnak meg, mert legalább ők tisztában vannak magukkal, senkit nem bántanak meg. De miért nősül meg valaki, aki ezzel nem tudja vállalni, hogy egy idő után talán kevesebb lesz a szex és nem lesz annyira változatos, hiszen ugyanaz a nő lesz örökre mellette? Miért teszi tönkre a saját és a felesége életét? Inkább maradna szingli, nem? Szerintem annál nagyobb önzőség nincs, minthogy a feleség (aki takarít, mos, főz a férjére) mellett jár valaki qrvázni. Ember az ilyen?



2015. júl. 30. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mert tartani kell a környezettel a versenyt, mutatni kifelé, hogy minden szép és jó.

Aztán ki tudja, mik történnek a falak között.

Van rá mostanában jópár példa.

Amúgy vannak nők is bőven, akik képtelenek a társas kapcsolatokra, másféle okokból.

2015. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

És ezért csak a férfi a hibás ugye?? Ti vagytok akik állandóan szajkózzátok, hogy "vegyél el" vegyél el" óóóó vegyél már el"


Ki mondja azt h a nőnek kell csak mosni főzni takarítani?


Nem mindegy h kiről van szó, egy olyan feleségről aki szintén eljár dolgozni, vagy nem dolgozik és háziasszonyt játszik??

2015. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Valóban nem, a házasság leginkább nyűg, nem véletlen nem akartam sohase megnősülni.
2015. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Mindegy, hogy házasságról beszélünk vagy együttélésről. Ha csak együtt élnek, akkor is megcsalásról van szó. Talán pont azért szeretnék az esküvőt, mert elegük van, hogy kihasználja őket a párjuk. A házasságban továbbra is azt teszi, de akkor talán nem lép le egyik napról a másikra. Bár az már régen rossz, ha valakinek könyörögni kell, ha a férfi magától nem érzi, hogy ez a minimum, amit megtehet cserébe az állandó szexért és házimunkáért.
2015. júl. 30. 20:02
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 De végül megnősültél?:)
2015. júl. 30. 20:03
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem nősültem meg Kérdező :) Soha nem is fogok. Előbb fog befagyni a pokol.

Ezért is van szerencsém a nőkkel - egyik se akar a feleségem lenni!

2015. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem mindenki ilyen, sok önálló pasit ismerek, akiknek nem büdös mosogatni, bár a legtöbbjük élt egyedül huzamosabb ideig.


Lehet lepontoznak ezért, de igazából a legtöbb "rabszolgatartó" pasast az anyja rontotta el, aki soha ki nem vitette a gyerekével a szemetet, stb. Aztán itthon komoly kapcsolat miatt szokás elköltözni először otthonról és hirtelen jön majd a meglepetés, hogy egy zoknit nem képes a szennyes tartóba rakni a pasi.

2015. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve vagyok házas és nagyon szeretem ezt az állapotot.

Nemcsak azért van mellettem a feleségem,hogy takarítson,mosson,főzzön rám...hanem mert szeretem.

Én inkább úgy mondanám ,hogy az éretlen kisfiuknak nem való a házasság viszont a férfiaknak igenis szükségük van egy társra aki ott van melletük örömben,bánatban akitől gyereket szeretnének stb...

28/F

2015. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#8 Ez szép tőled. Igaz nem láthatjuk a jövőt, de szerinted, ha a feleséged később ugyanígy szeretne, de kevésbé kívánna (terhesség, hormonok), akkor kitartanál mellette? Úgyis, hogy nincs testi érintkezés vagy csak nagyon ritkán?

2015. júl. 30. 21:33
 10/14 anonim ***** válasza:

A házasság olyasmi amit (véleményem szerint) nem pótolhat semmilyen más jellegű kapcsolati forma.

Ha én holnapi nap meghalok, a férjem és a gyermekeim láthatása, élettere megmarad. Ha bármi olyan történne velem, hogy nem tudok rendelkezni, akkoris.

(Pl: szervdonor szeretnék lenni, ha úgy alakul szeretném, ha lekapcsolnának a gépekről)

Továbbá baromi jó, ha ott van melletted egy testi-lelki-anyagi pacsipajti ,aki simizi a hátad, amikor minden elcs.esződik. Mert el fog csesz.ődni.

Ez egyfajta véd- és dacszövetség.

De hogy egy ronda példát említsek: édesanyám nagy barátnője, 15 évnyi "vadházasság" után egy bútorsor árával került az utcára, miután a párját egy agydaganat két hónap alatt elvitte. Mindent a férfi öccse örökölt.

A munkahelyén felmondott, hogy ápolni tudja ápolni férfit. Érvénytelenítette a végrendeletet, mert a férfi, mikor megirta, már többször volt zavart állapotban, mint tisztán.

2015. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!