Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan ne hanyagoljam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne hanyagoljam el a férjemet?

Figyelt kérdés

3 kicsi gyermekünk van, 5, 3, fél évesek. A férjem újabban nehezményezi, hogy nem foglalkozok vele eleget. Szerinte mostanában csak a gyerekekkel megy el az időm.

Tény, hogy a legtöbbet a gyerekekkel foglalkozok, de rá is próbálok időt szakítani. Ez sokszor tényleg csak napi fél óra, de fáradt vagyok, ahhoz, hogy őt is körbeugráljam.

Hogyan juthatnánk közös nevezőre?


2015. júl. 20. 12:42
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
47%

Szoktátok farkas pózban csinálni a szexet?

25/F

2015. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Akkor miért kellett ennyi gyerek?
2015. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Vegye ki ő is a részét a gyereknevelésben, csináljátok több közös programot a gyerekekkel, pl menjetek el együtt sétálni vagy fagyizni. Biztos nem egyszerű 3 gyerekkel, pláne hogy egyik kicsi, másik pici.

Ezt pedig neki is meg kell értenie, és ő is foglalkozhatna a gyerekekkel, nemcsak te, így neked is lenne kicsit több időd mikor nem a gyerekekkel kell törődni, összeszednéd magad és talán hozzá is több energiád lenne.

2015. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Mennyit segít? A gyerekeket nem tudjátok lepasszolni legalább pár órára? A pici miatt még nem nagyon lehetséges több. De legalább el tudnátok menni valahová vagy egyszerűen otthon egymással foglalkoznátok. Ez másképp nem megy, csak ha teszel is érte, ha úgy tetszik, "megerőlteted magad", még akkor is, ha fáradt vagy. Meg kell találni a módját. Természetesen ha nem lehetséges a gyerekek rábízása másra, akkor nehezebb a helyzetetek.
2015. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mindketten nagy családot szerettünk volna, bár most úgy érzem, kettőnk közül ezt csak én gondoltam komolyan.

Hétköznap nem nagyon tud velük foglalkozni, mert alig van itthon akkor mikor ők ébren vannak. 6-kor indul dolgozni, a gyerekek 6-kor kelnek. Délután 5-re ér haza, 6 körül vacsorázunk, ezután én fürdetek és 8-kor minden gyerkőc kidől, legkésőbb 1/2 9-kor alszanak. A férjem egyetlen hobbija a wow. Minden este 7-11-ig játszik (mióta ismerem azóta ez van).

Én próbálom megvárni ébren, de ez nem mindig megy.

Hétvégén próbálok mindig valami közös programot csinálni, de főleg mikor meleg van, a férjem nem teszi ki a lábát a házból, szóval megint külön vagyunk, mert a gyerekek igénylik a házon kívüli programokat is.

Elismerem, hogy kevés a kettesben töltött idő, de szerintem ennek nem csak én vagyok az oka.

2015. júl. 20. 14:03
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

A leírásodból valóban az jön le, hogy nem te vagy az oka elsősorban annak, hogy kevesli a férjed a törődést.

Egyáltalán nem ritka és szokatlan, hogy 6-kor indul dolgozni és 5-kor ér haza. Az én férjem 7-kor indul el és 6-ra ér haza minden hétköznap (illetve pénteken amikor nem ügyeletes, akkor kicsit előbb ér haza). A lányunk olyan 9- fél 10 felé alszik el, tehát később, mint a ti gyerekeitek. A probléma ott van, hogy fél 9 után a férjed inkább a szenvedélyét választja helyetted, ennek ellenére ő kevesli az együtt töltött időt.... Ezt említetted már neki, hogy ha talán nem kéne 11-ig várnod rá, akkor minden más lenne? Én nem azt mondom, hogy nem lehet élni a hobbijának, de ne minden nap. Vagy akkor ne nyavalyogjon.

2015. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk ha 7-9 között játszana, akkor 9 után tudnátok egymással foglalkozni. Vess fel neki egy ilyen javaslatot, ha már magától nem jön rá....
2015. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy nem tartozik szorosan a témához, de ezek szerint nem sűrűn foglalkozik a gyerekekkel sem. Nem olyan őrült sok amit távol tölt tőletek. Ettől még tudna foglalkozni a gyerekekkel, ha akarna. Pl. a fürdetésből is kivehetné a részét vagy néha elolvashatna nekik egy-egy mesét.
2015. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehetne, hogy mondjuk 9-ig játsszon este, addigra te is utoléred magad a gyerekek altatása után, és esetleg marad 1-2 órátok magatokra? Ja, hogy akkor neki is alkalmazkodnia kellene, és áldozatot hozni a dologért, miközben már a pénzt is ő hozza, hogy te otthon lógathasd a lábadat? Mert ugye te csak lógatod... nyilván... a három gyerek mellett... :/

Dühítenek az ilyen férfiak.


Úgy nézem, hogy ő a kiskirály, kijelenti, hogy mit akar, te meg nyolc felé szakadsz, hogy meglegyen mindenkinek minden kívánsága. A gyerekeké, a férjedé... és a tiéd? TE hol vagy a történetben?

2015. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Én is apa vagyok - mi az, hogy vele foglalkozz?

Intézzétek a gyerekek életét - este az ágyban meg egymásét!

2015. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!