Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én is megtarthatnám szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is megtarthatnám szüleim eskü megújítását?

Figyelt kérdés

Sok helyen,leginkább tévéből láttam hogy párok barátai,rokonok "adják" őket össze.

Nos szüleim 25 éves házassági évfordulóját szeretnénk ünnepélyessé tenni.

Az volna a kérdésem,vajon én is megtarthatnám e nekik..

Kerestem szertartásvezetőt,de 50-60-70 ezer forintokat kérnek kb 20 perc beszédért.

Mit gondoltok erről ?

Azt gondoltam ki hogy lenne egy kinyomtatott "oklevél",házassági megújítás papír,amit a beszéd után aláírnának,gyűrűhúzás,stb..ahogy lenni szokott

Béna ötlet szerintetek ?

Köszi a válaszokat


2015. júl. 13. 11:38
 1/1 BlackSword ***** válasza:
Egyáltalán nem béna ötlet... Nagyon kedves gesztus lenne, és ha a részletekre is odafigyelsz, akkor nagyon jól nézne ki...
2015. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!