Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a házasságban?

Figyelt kérdés
Úgy értem hiszitek, hogy működhet egy életen át, egyetlen emberrel, nem arra gondolok hogy egymás mellett leélni egy életet, mert azt nagyon sokan teszik és boldogtalanok! Hanem tényleg szeretni, szerelemmel, és boldog lenni életünk végéig azzal a valakivel!?
2015. jún. 21. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A ferjem 24 eve tarsam partnerem szeretom baratom tanacsadom kritikusom gyerekeim apja

Orok tarsam egy eletre a FERJEM !!

Mert mi szovetseget kotottunk egymas a csalad Isten elott es ezt be is tartjuk

Soha nem megszokasbol hanem abbol a tudatbol hogy mi vagyunk egy eros egyseg egy csalad es megteszunk mindent egymasert hogy ez mindig igy legyen.

Persze vannak nehez idok de tuleljuk egymast tamogatva

2015. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Örülök hogy van még ilyen is de ez nagyon ritka! Örülj neki hogy rátaláltál!
2015. jún. 21. 21:28
 13/17 A kérdező kommentje:
Jó olvasni hogy van még ilyen is, de ez nagyon ritka! Örülj neki hogy rátaláltál!
2015. jún. 21. 21:29
 14/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a 2* -i válaszért. :) kicsit átfogalmaztam! De azért a lényeget értitek!
2015. jún. 21. 21:32
 15/17 anonim ***** válasza:
én világ életemben hittem benne,ezt láttam anyuéktól,ők 43 éve házasok.viszont mi úgy néz ki,hogy elválunk.mások lettek az elképzelések és az érdeklődés,elhidegültünk,nem jó együtt.ha esetleg lesz más,akkor már szerintem nem megyek férjhez még egyszer.
2015. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igaz mi nem olyan régóta vagyunk házasok, de én ilyen férfivel nem találkoztam még! Egy kincs a férjem! Becsülöm, tisztelem, szeretem, imádom, hű társam és én is neki! mi hiszünk benne! Lehet, hogy ez ritka, de van ilyen!
2015. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hiszek, a férjem egyben az első komoly kapcsolatom is, 8 éve vagyunk együtt. Jó csapat vagyunk, pozitívan állunk az élethez, és mindketten abban hiszünk, hogy a kihívásokat közös erővel meg tudjuk oldani. Komolyan gondoljuk, hogy együtt éljük le az életünket. Ez így volt nagyszüleimnél is, és a szüleimnél is, akiket a halál választott el.


Viszont van olyan is, hogy két ember teljesen más irányban fejlődik, és ez olyankor fordulhat elő, ha nincsenek közös céljaik. Kell a hajlandóság a kapcsolatban arra, hogy meg akarjuk a dolgokat közösen oldani, és ha kell, újra megismerni egymást.

2015. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!