Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a házasságban?

Figyelt kérdés
Úgy értem hiszitek, hogy működhet egy életen át, egyetlen emberrel, nem arra gondolok hogy egymás mellett leélni egy életet, mert azt nagyon sokan teszik és boldogtalanok! Hanem tényleg szeretni, szerelemmel, és boldog lenni életünk végéig azzal a valakivel!?
2015. jún. 21. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Hiszek a házasságban, több ismerősömnek papírja is van róla bizonyítékként.
2015. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy igen.
2015. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hiszek, de ehhez nem kell házasság. Amióta van válóper, azóta a házasság csak egy papír. Én amúgy se vagyok vallásos. Józan paraszti eszem és megérzéseim alapján döntök. Ha valaki mellett kitartok akkor kitartok és nem gondolom meg magam.
2015. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem bízom meg annyira a nőkben (úgy általában), hogy higgyek a házasságban. Amúgy meg ha minden klappol, házasság nélkül is lehetnek az emberek boldogok egymás mellett.
2015. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem a papirra gondolok, az mindegy sztem! 2 komoly kapcsim volt idáig, egy 5 éves és egy 10 éves, mind a kettöben az eleje (2-3év) nagyon jó volt, aztán jöttek a gondok, probaltam megoldani de belefaradtam, eredménytelen volt! Át csapott megszokásba az egész és nem voltunk boldogok!
2015. jún. 21. 14:26
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne
2015. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a masodik hazassagom es az utolso is, megegyszer nem megyek ferjez (mondjuk ezt mintha mar mondtam volna:-))) es egyaltalan nem hiszek a hazassagban.


A tandizasban, szerelemben igen, de ebben az orokkon orokke dologban abszolut nem:-))

2015. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, én hiszek benne és érzem is legbelül. Én megtaláltam tényleg a másik felem, aki a lelki társam.
2015. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Mi 6 éve vagyunk együtt, semmi megszokás, egyre jobban szeretjük egymást.:)
2015. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszek benne. Azt tapasztalom, hogy a házasság csak gazdasági, reprodukciós és a "kell valaki mellém" szlogen miatt kell. Valós érzelem kevés van benne.
2015. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!