Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek a házasságban? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a házasságban? Mi változik, ha össze vannak házasodva a párok?

Figyelt kérdés
Szerintetek,vagy ha van valakitek,akkor vele mi változott/változna,és hogy egyáltalán...

#sths
2012. dec. 15. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
megromlik a kapcsolat...
2012. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hiszek, a máséban!

Sok minden változik...

2012. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szívesebben vállalnék gyereket házasságban. 8 éve vagyunk együtt, de igenis szeretnénk a házasságot, mert hivatalosan is legyünk egy pár.
2012. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim nincsenek megesküdve, de már 25 éve együtt vannak. Szerintem a papír nem jelent semmit.
2012. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha összeházasodtok vagyonilag, jogilag is összetartoztok, a párod a hozzátartozód lesz hivatalosan. Ha nem köttök valamilyen külön szerződést, az ezután megszerzett dolgok közösek lesznek, a hibákért közösen feleltek és a sikerekben osztoztok nem csak érzelmileg, anyagilag is. Ehhez azért már kell egy bizonyos fokú bizalom.

Érzelmileg nem hinném, hogy bármi is megváltozna. Mióta mi összeházasodtunk, csak jobb lett a kapcsolatunk, de nem a házasság miatt, hanem azért, mert azóta még jobban megismertük egymást, közelebb kerültünk egymáshoz.

2012. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszek a házasságban, sose nősülnék. nem ragadok le egy nő mellett sem. Nem kéne gyerek sem. Idegesítő kölönc az egész.AZ életed, szabadságod meggyalázása. Csak családcentrikusoknak való. Úgyis kiunod egy idő után, de ha rajta a gyűrű, nehéz, necces eltakarítani. Hidd el. Jobb csak úgy összeállni, aztán akkor lököd el amikor akarod!
2012. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek a házasságban. Először is szerintem fölösleges pénzkidobás, amit értelmesebb dolgokra is lehetne költen pl. lakás.

Ha esetleg talán 1x összeházasodnék tuti, hogy csak titkos esküvő lenne, még a tanúk is ismeretlen emberek lennének az utcáról.


A másik dolog.. mit bizonyít a házasság? Hogy jobban fog a párod szeretni? Jó apa/anya lesz? Nem fog megcsalni? Örökre együtt maradtok?! Semmit nem bizonyít. Akik szeretik egymást és bíznak egymásban azok házasság nélkül is megteszik.

2012. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem sokszor a házasság körüli félremagyarázásokat.

1. A házasság nem erősíti meg az érzelmeket

2. nem bizonyíték,

3. nem lasszó, amivel meg kéne fogni a másikat (jó esetben)

A házasság egy társadalmi intézmény, ami jár bizonyos változásokkal jogi, vagyoni téren is. Van, aki az együttélésnek ezt a formáját vállalja, van, aki másmilyet. Ki mit érez megfelelőnek.

2012. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!