Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb, a férfi számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, a férfi számára egy házasságban? Mikor vonzóbb a feleség?

Figyelt kérdés

Ha a feleség kimutatja neki a szerelmét,szeretetét,oda adását iránta?-mindíg.

Vagy ha nem igazán mutatja ki a férfinak,hagyja kételyek közt?

Szóval olyan férfiak válaszára vágyom,akik tartós házasságban élnek és szerelmesek még most is a feleségükbe,pedig már rég együtt vannak!


2012. dec. 7. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan van olyan nő, aki kimutatja és van olyan, aki nem, úgy van olyan férfi is, akinek az egyik, meg olyan is, akinek a másik jobb. Kötve hiszem, hogy ezt lehetne általánosítani...
2012. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2012. dec. 7. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem házasságban már nem szabad kételyeket hagyni. Ez már nem játék helyzet, ilyenkor már "egy az életük". Már ne legyenek titkok, kételyek.
2012. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a jobb, amelyik az adott férfinak tetszik, hisz azért is vette el! Ugye nem játszod meg magad kisasszony??? :)
2012. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megjátszás?-erről szó sincs.Férjem azt hiszi ha kimutatja nekem ,hogy mennyire szeret,akkor majd én jól elbízom magam,félek saját magából indul ki.

Én szeretem az őszinteséget,és bánt a dolog ,hogy nem merem kimutatni neki azt ,hogy én valójában rajongok érte,úgy szeretem.

2012. dec. 7. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennek tudatában, akkor tudod, hogy szeret, csak nem mutatja ki taktikából!

Egy, akkor csak szeret és tudod is, kettő, ha nem tetszik ez, vagy az, hogy taktikázik, akkor miért mondtál "igen"-t?

2012. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!