Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van rá esély, hogy valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy valaha is feleségül vesz?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a barátommal, én 25 vagyok, ő 27, egy éve lakunk együtt.


Kicsit aggódok, mert ennyi idősen sok ismerősömet már rég eljegyezték, és van akit nem 6 év, hanem 1-2 év után...


Anyukám nem jósol sok jót ebből, mert a párom anyját se vette feleségül sose senki, az apja 1 éves korában elhagyta a családot (ivott). Az egyik legjobb barátja feleségül vett egy lány másfél év járás után, majd a csaj totál lenyúlta, megcsalta, aztán elváltak. Másik haverja szintén jár egy idősebb lánnyal, de állandóan szakítanak-kibékülnek, ráadásul a lány terhes is lett és megtartja, de a srácnak esze ágában sincs elvenni...


Van egy másik barátja, ő normális és 7 év után jegyezte el a barátnőjét, az ősszel esküdnek. Amikor kérdeztem a páromat, hogy örül-e ennek a srác, izgul-e, stb, csak annyit mondott, hogy "hát, veszekednek, ki tudja mi lesz..."


Egyébként amikor összejöttünk akkor azt mondta, hogy szeretne esküvőt, családot, gyerekeket. Rákérdeztem, hogy még mindig így gondolja-e, szeretne-e esküvőt? Azt felelte, hogy "igen, majd ha eljön az ideje".


Nektek mi a véleményetek?


2015. jún. 15. 09:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

aki nm igenyli azt nem veszik el.

aki csK UGY OSSZEKOLTOZIK azt sem veszik el soha.

Miert is vennek? hiszen megkap igy is mindent toled igy szamara az eskuvo egy folosleges dolog.

Tudod regen min el kellett hogy jegyezzenek egy lanyt tobb ev udvaarlas utan mielott a lany hajlando volt eskuvo elott max fel egy evvel osszekoltozni.

Ti mai lanyok igenytelenek vagytok es olcsoak egy kapcsolatban A FIUNAK NEM KELL kuzdeni ertetek

Azt kapjatok amit megerdemeltek tisztelet es hazassag helyet hasznalnak titeket majd kidobank

2015. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!