Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem tegnap azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem tegnap azt mondta, hogy uresnek erzi magat, nincsenek erzelmei. Akkor hogyan kepes szeretni?

Figyelt kérdés
Igazabol nem is erzem mar a szeretetet... Tenyleg olyan ures, semmi sem teszi boldogga, csak elunk mint ket babu egymas mellett... Megbeszeljuk a napi dolgainkat, de erzelmekrol mar soha nem beszelunk. Ha felhozom a temat, olyan mint egy elettelen probababa, s neha felidegesitem, es elvonul... Joforman egesz nap alszik mikor itthon van. Oleles, puszi talan ketnaponta, szex is egysze egy heten... Hianyzik. Ha elmondom neki, hogy hianyzik, csak annyit mond, hogy hat de itt van. A lelke hianyzik, a szeretete... Mar azon golndolkozok, hogy elkoltozok a ket gyerekkel, s ha hianyozni fogok neki visszajovok, ha nem, elvalok. Azt hiszem csak ki kell irjam magambol... Hiaba szedem ossze magam, es kedveskedek, bujok, szeretgetem, eszre sem veszi... elfasult... szenvedely, romantika nulla. Mit csinaljak vele hogy fellangoljon?

2015. jún. 6. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy lesz itt bármiféle fellángolás.Ő már eljutott arra a pontra,hogy semmi nem érdekli.Első körben menj el a gyerekekkel egy kis időre,arra jó lesz,hogy megnézd mennyire vagytok fontosak.Ha semennyire,akkor válás.
2015. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk pár éve ilyen helyzetben. Férjem akkor ugyanezeket mondta, nem érez semmit, üres stb. Szétköltöztünk. Nem kepesztettem utána, nem hívogattam még a gyerekek miatt sem, mindent intéztem magam. Ha beszéltünk, kedves voltam vele, de távolságtartó. Pár hónap után udvarolgatni kezdett, randira hívott, azóta megint együtt élünk és sokkal jobb a kapcsolatunk, mint előtte bármikor.

Nem mindenkinél végződik így nyilván, van, aki másfelé megy, új párra talál stb. De esély még van, csak nagyon nehéz addig, és azután is tenni kell a kapcsolatért, hogy ne jussatok megint ide.

2015. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Előfordul. Két gyerek, gondolom dolgozik mellette. Neked egész nap a gyerekek jutnak, lehet te is egy kicsit elhagytad magad. Nem jártok el úgy, mint régen. Nincsenek közös programok és még az is előfordulhat, hogy már nem önmagad vagy. Először nyerd vissza önmagad , költözz el. Lásd el a gyerekeket egyedül, az majd adni fogod neked is erőt. Ahogy a 2. is írta. Mert lehet, hogy a párodnak ez hiányzik. Te nem veszed észre magadon, de ő igen... és az idő majd mindent megold.
2015. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Főzzél neki valami finomat lehet csak a hasát érzi üresnek.

Amúgy meg a kapcsolatotoknak már réges régen vége.

2015. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megszokás, rutin, reflex .. válogass :D
2015. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3, te biztos ide szántad ez a választ?


Kérdező, azt kérdezed: "Akkor hogyan kepes szeretni?" - hát így: vagyis sehogy.

2015. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem az ilyen férfiakat.Az én férjem is ilyen.Próbáltam szépen,veszekedve,sehogy nem sikerült megbeszélni.Javasoltam a párterápiát,hogy menjünk el.Elutasította.A Te férjed hátha belemegy.Próbáljátok meg!

Nálunk úgy néz ki,válás lesz a vége,azt mondta a napokban,ha nem tetszik,el lehet menni.Szenvedek,de úgy látszik,nincs más megoldás.

2015. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!