Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hajtogatja egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajtogatja egy ilyen srác, hogy nincsenek érzelmei?

Figyelt kérdés
Sokat segít másokon, sokszor önkénteskedik, ételt oszt. Alapvetően egy kedves, segítőkész srác. De amikor beszélgetek vele, szóba kerülnek az érzelmek mindig mondja, neki nincsenek, meg nem szeret senkit sem.
2014. dec. 26. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Talán azért önkénteskedik, hogy legyenek neki. Lehet csak arra célzott, hogy nem kezeli olyan emocionálisan dolgokat, mint a többség.
2014. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
fél a csalódástól,és inkább elrejti :/
2014. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Jajj kedves kérdező ne fényezd itt magad :)
2014. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát ilyen kérdést még nem láttam de akkor a srác a másik felem lehetne.

Nekem sincsenek érzelmeim ez nem tudom miért van. Se boldogság, se szomorúság szinte semmi de megpróbálom mutatni hogy van hogy a többi ember örüljön, de igazából nincs. Elég szomorú de nem tudom miért van.

18/F

2014. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Talán fél igazán közel engedni lelkileg magához másokat, ezért hárít. Vagy hát attól függetlenül, hogy önkénteskedik, nem biztos, hogy érzelmileg nagyon fejlett, vagy meg tudná élni az érzelmeit. Ha tudok, én is próbálok segíteni másoknak, de közben meg nem igazán tudom kimutatni az érzéseimet, legalábbis a nagyon lelkem mélyén rejlőket, nem nagyon tudok közel engedni magamhoz másokat.
2014. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sok rossz előző tapasztalat miatt,én is ezt csinálom...
2014. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért teljesen más, amikor egy vadidegen embernek segítünk, mert jónak találjuk, hogy így cselekedjünk, de amúgy tudunk teljesen külsősök maradni...és más, amikor egy hozzánk közelállóról van szó, aki esetében nem tudunk józan ésszel bírni, mert elvakítanak az érzelmek.


19/L

2014. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!