Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy 30-as éveiben járó férfi nem nősül meg, pedig a körülmények adottak?

Figyelt kérdés
Anyagiak és szerelem terén értve. Látensb*zi?

2015. máj. 28. 13:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2%
Buzzancs vagy nem akar nősülni, ezt is meg lehet érteni :)
2015. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#20, persze, hogy elsülhet jól, ahogy mi is együtt vagyunk már a párommal lassan 20 éve, mindenféle papírok nélkül is... az, hogy egy párkapcsolat jól vagy rosszul sül el, az az adott két emberen múlik, nem a papír létén vagy hiányán.
2015. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az emberek nem egyformák, az életük sem egyforma.

Lehet, hogy élvezi a szabadságot, lehet, hogy tudja, mennyire a helyzet határozza meg az emberek viselkedését,vagyis addig odaadó és kedves a nő, amíg nincs a kezében a papír. Igazából ő még ráér, nem zuhan a "piaci értéke" úgy, mint egy nőnek. Lehet persze meleg, biszex is, de ha a szerelem terén értve adottak a körülmények, akkor nem hiszem. Független emberként könnyen élhetne meleg-biszex életet gond nélkül.


Szerintem a kérdező fejében van a baj, hogy van egy elképzelése arról, hogy kell élni, ahogy ő akar, és nem is érti, hogy más nem úgy akar élni. Egyébéként meg kevés az információ. Én ismertem olyan férfit, akinek a menyasszonya az esküvő reggelén lépett le valaki mással, és a sikertelen öngyilkossága után nem végül nem nősült meg soha.

2015. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A nem találta meg a megfelelő embert úgy is lehet érteni, hogy őt nem találta még megfelelőnek senki arra, hogy hozzámenjen.


De amúgy nekem van ilyen férfi ismerősöm, elmúlt harminc, van hitelmetes nagy ház, nagy autó, van egy csaja 8 éve, de mikor hót részeg volt és megkérdeztük tőle, hogy miért nem veszi el a barátnőjét, akkor annyit mondott, hogy az az igazság még mindig reménykedik benne, hogy jön egy jobb.

2015. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!