Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy 30-as éveiben járó férfi nem nősül meg, pedig a körülmények adottak?

Figyelt kérdés
Anyagiak és szerelem terén értve. Látensb*zi?

2015. máj. 28. 13:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerűen csak nem akar. Én sem álmodom házasságról és őszintén szólva a gyerekvállalás sem nyűgöz le, annak ellenére, hogy nő vagyok. Két ember házasság nélkül is lehet boldog. Egy papír és egy gyűrű nem fog boldogabbá tenni senkit sem.

N

2015. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 11-es mond.


Nem értem, hogy mi ez a gyerek nélkül nem élet az élet, kell a házasság dolog.


ha a körülmények adottak és ehetsz tojást, akkor eszel tojást annak ellenére, hogy sonkát akarsz?

nem mindenkinek érték a házasság és ez így nem baj. ahogyan az sem baj, hogy szerinted meg az az érték ha a férfi megnősül. gondolj bármit nyugodtan és szabadon, amíg másnak kárt nem okozol. ők meg valószínű azt teszik majd amit szeretnek és azért, mert nekik ehhez van kedvük.

2015. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk például az, hogy nem házasság-párti? Ma már a gyerekek fele (49%-2013, újabb adat még nincs) is házasságon kívül születik...
2015. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

10-es valaszolo!

Nokent , en nem vagyok hazassagparti, sot a gyerekrol onkent,dalolva lemondanek, de egy szereto tarsrol sosem!

A csalad elobb-utobb, de kihal, a baratok eltavolodnak, a gyerekek elhagynak, de egy igazi , szereto par megmarad(persze, ha minden jol alakul es kozosen beleteszunk a kapcsolatba).

Az embernek szuksege van vkire, akire tamaszkodhat es szerethet feltetlenul. Ha kizarod ezt az eletedbol, roppant maganyos es megkeseredett oreg ember lesz beloled.

2015. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Oregember*
2015. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló ahogy az előttem szólók írták, nem mindenki házasság, összeköltözés, gyerekpárti.

Illetve még egy "gond" lehet, nem találta meg a megfelelő embert. Én és a férjem is elég "soká" találtunk egymásra (ő 36 és 30 voltam mikor először találkoztunk) és előtte egy hosszabb kapcsolatmentes időszakunk volt. Ennek már 7 éve. Vagy pl unokanővérem 36 volt mikor összejöttek a 40 éves párjával. Ennek is 6 éve. Szóval 30-as éveiben még nem öregember, hogy lekésett volna valamiről. Jobb, mintha huszonévesen házasodik aztán meg rájön, hogy még élni szeretne.

2015. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Mull pasha lehet jobb lenne ha gyereket se akarnal...hogy tervezed meg is? Megcsinalsz egy gyereket akit az anyja nevel, te megnéha ranezel? Ketlem hogy talalsz nõt aki ebben partnered lenne...
2015. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Jól csinálja, a házasság csak árt a férfiaknak.
2015. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Miért kellene megnősülnie?

Kinek mi köze hozzá?

Világéletemben utáltam az olyan suttyó bunk.ókat akik már 12-13 éves korában olyan kérdésekkel bombázták az embert, hogy :

Nah mi van gyerek ? Mikor nősülsz?

Értelmes kérdése nincs, ennyit tud.

Senkinek semmi köze mások magánéletéhez.

Az, hogy valaki látens/titkos meleg/bi nem a nősüléstől függ.

A környezetemben számtalan példát tudok rá mondani, hogy nős pasik az asszony és gyerekek mellett tarnak fent férfiakkal kapcsolatot.

Érdekes módon rájuk senki nem gyanakszik!

Pedig ha sok nő tudná mit művel a férje!

Néhány olyat is ismerek aki lebukott az asszony előtt.

Van olyan is aki az asszony tudtával tart pasit. Hazaviszi, bemutatja és az asszony rábólint.

Más az asszony ruháit csórja el és abban fogad pasikat.

És akkor azokat még nem is emlegettem akik tele pofával buz.iznak-az kiabál akinek a háza ég alapon...


Ennyit a látenciáról.

2015. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Huuuu itt a hozzászoláksokat olvasva...én vagyok az elő példa rá hogy a házasság is elsülhet jól! A férjem 31 én 22 és tökéletes a házasságunk persze nézeteltérések vannak,mindig is voltak de teljesen jó! Jobban szeretjük egymást mint valahe,persze mindenkinél más és más...
2015. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!