Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan nő, akit nem érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akit nem érdekli, ha a férfi egyszerű körülmények közt él?

Figyelt kérdés
milyen esélyekkel találhat valaki párt,ha "szegény"? a mai nőknek általában vannak néha magas igényeik.
2013. szept. 30. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
VAN
2013. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én dugok akit érek néha csóróbb vagyok néha gazdag. miko hogy
2013. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van még olyan is, bár ritka.
2013. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

van esélye

jobban szeretem az egyszerű embereket, nekik jó eséllyel tetszek majd 30 év múlva is, míg aki festékbe meg ruhákba szerelmes(pénzes) annak nem biztos

2013. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van:) Jobb eséllyel indul nálam az ilyen mindig, mint egy nagyképú,kikent-kifent Mercis bájgúnárka, aki önmagától szét akar esni:)
2013. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon-nagyon ritka ma már. 20 év alatti csajok 90%-nál alap, hogy a fiúnak legyen kocsija (ha lehet Audi/BMW), 25 körül meg már a ház jön a képbe. Persze mindjárt megkapjuk, hogy a lányoknak ezek egyáltalán nem számítanak, de én még láttam csinos lányt kockaladában ülni vagy szemmel láthatóan szegény fiú mellett sétálni.
2013. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az anyagiak nem számítanak, én sem vagyok gazdag, de el tudom tartani magam. Ápolt legyen, igényes, de nem arra megyek, hogy drága cuccai legyenek. Sőt, volt olyan, akivel kifejezetten azért nem jöttem össze, mert túl gazdag volt.

Öntelt, nagyképű pasikra nincs szükségem.


24 N

2013. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye, köszönhetően a hatásos média agymosásnak.
2013. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok nő agyában a szegénység az a férfi bénasága, tehetetlensége és nekik nem kell egy ilyen pasi.Másrészt meg akad tisztaérzésü lány is, aki az embert látja benned, de az is ritka.
2013. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem van saját lakásom,de csak szoba konyha,és régi haziko... megfogtam a lehetoséget,és felujitottam kicsit. Tehát nem vagyok annyira "nem életre való". De nincs autóm. Nincs jó keresetem. Csak jó szívem.
2013. okt. 2. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!