Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg akkora kérés a segítsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora kérés a segítség? Valóban indok, hogy több időt tölt házon kívül, mint én?

Figyelt kérdés

Én négy órában dolgozom, hét órát vagyok házon kívül. Reggel én viszem a két gyereket oviba, délután pedig hozom el őket. Ő normál nyolc órában dolgozik, szintén utazik ő is 2,5orat. Viszont amíg nekem nem ér véget a nap, mert vár a házimunka anyaság, addig ő csak eszik, és cirkuszol, hogy furdetnie kell. Ha rendet rakok nem figyel rá, leesik atlepi, kiborul ott hagyja... Én meg mint bugocsiga pörgök ájulásig.

Nem azt várom tőle, hogy helyettem rodeozzon a lakásban, de szerintem vannak olyan dolgok, amiben segíthet (vacsi után leszedni az asztalt, elpakolni a saját holmiját, fogmosas borotválkozás után a mosdót lepucolni). Ezek tényleg hatalmas igények, és csak női hiszti részemről?


2015. máj. 22. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha én napi 8 órát dolgoznék és 2,5-et utaznék, szerintem már rég felakasztottam volna magam.
2015. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ezt vele kellene megbeszélned... Viszont jogos, de csak akkor, ha tényleg nem csinál semmit.
2015. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
A SAJÁT véleményem szerint nem esik le a korona a fejéről, ha elrakja a cipőjét mikor haza ér, kiviszi a szennyes ruháját , (gondolom te mosolyt, teregetsz )letakaritja a mosdót borotválkozás után, esetleg kiviszi a konyhába a koszos poharat ,tálcát ha már nem mosogat. Ha erre azt mondja neked,hogy fáradt ezeket megcsinalni az nagyon aljas, mert az csak sima lustaság. Nem tudom fizikai munkát végez -e a férjed de ettől fuggoen kéne megbeszelni mit segítsen otthon,mert esetleg jobban elfarad mint te.
2015. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Ezek nem nagy igények és jogos a felháborodásod.

Biztos segítenék a feleségemnek, élettársamnak, ha már KÖZÖS életünk van.

Semmiben sem segít, de gondolom a dugás az mindig kell neki.

Nekem az a véleményem, hogy egy kapcsolatban segítik egymást a felek, nem pedig lenézik a másik erőfeszítéseit vagy egyáltalán meg sem látják azokat.

Próbáld meg ezt megbeszélni vele, hogy jó lenne pár dologban a segítsége.

2015. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Üdv a klubban.Nálunk ugyanez van,csak annyi különbséggel,hogy ő fürdetni sem fürdet,én 8 órában dolgozom,mellette egyetemre járok,meg kertet gondozok.De még abban sem várhatom a segítségét,hogy legalább kocsival hazahozzon dolgokat,ne biciklin vigyem,meg ne én cipeljem a 4. emeletre a nehéz szarokat,míg ő üres kézzel felsétál.És a megbeszélés semmit nem segített,a helyzet meg egyre szarabb az évek múlásával.
2015. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
szagold, amit téptél
2015. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

#5

Sok ilyen és ehhez hasonló kapcsolatbeli szerepmegosztást olvastam már itt és hallottam már a való életben.

Kíváncsi lennék, hogy nálatok ez mikor alakult ilyenné, mióta van ez nálatok?

Ilyen magatartás miatt miért vagy még mellette?

Nem akarok személyeskedni vagy ilyesmi, de mi az ami még azt a gondolatot tartja benned, hogy ne szakíts?

Sajnálattal szokott eltölteni mikor ilyen "történeteket" olvasok, számomra ez elég embertelken magatartás egy kapcsolatban.

Mondhatja rám akárki, hogy papucs vagy bármi más, de én nem tudnék úgy lenni egy nő mellett, pláne ha kedvelem vagy szeretem, hogy ne segítsek neki.

Ez számomra mindig is felfoghatatlan volt, hogy egyesek mennyire semmibe tudják nézni a másikat.

Ha ez meg ráadásul párkapcsolatban van az még rosszabb.

2015. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!