Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy fogorvos és egy mérnökinfo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fogorvos és egy mérnökinformatikus jó párt alkothatnak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 08:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a foglalkozasukbol fog kiderulni hogy milyen part alkotnak hanem a szemelyisegukbol es kompromisszum keszsegukbol
2015. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
MIlyen hülyeség ez? A foglalkozás dönti el, hogy jó vagy rossz párt alkotnak?
2015. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak hogy ez alapján végzettségileg és műveltségileg kb egy szinten állnak-e
2015. máj. 20. 09:01
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy fogorvos lehet, hogy érti a szakmáját, az még nem zárja ki, hogy bunkó paraszt legyen civilben. Ahogy a mérnök infós sem.

Az hogy kinek milyen dimplomája van nem mérvadó.

2015. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a végzettség már nem utal a műveltségi szintre. Tökéletesen mindegy, ez személyiségfüggő.
2015. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Így van. Az internet korában egy végzettség nélküli személy is lehet művelt. El vagy tévedve... papírország sűrűjében.
2015. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Interferencia ***** válasza:
Alkothatnak is, meg nem is.
2015. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
persze, miért ne alkothatnának? :)
2015. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

a végzettség és műveltségi szint alapján történő mérce egy kapcsolatban csak úgy működik, hogy ha egzisztenciálisan szeretnéd magad bebiztosítani, és a társadalmi státuszt megalapozni.

ha pedig így gondolkozol, akkor a helyedben egy jóval gazdagabb pasit választanék, mert ott legalább ha amiatt sírsz hogy tropa a kapcsolatok(mert eleve nem végzettség alapján döntjük el ki lesz a párunk), legalább kényelmes környezetben és színvonalas sminkkel sírhatsz.

2015. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9.: nem értem, miért akkora baj, ha elvárom a másiktól, hogy kb akkora egzisztenciával rendelkezzen, mint én és képes legyen ugyanannyit belerakni a közös kasszába. Nem többet. Én nem várom el, hogy megvegye a sminkem/ruhám, de nem fogom a majdani gyermekeimtől megvonni azt, amire vágynak csak azért, mert nem engedhetem meg anyagilag, mert egy szakmunkáshoz mentem hozzá (akivel amúgy semmi bajom nincs, lehet kedves és intelligens, de valljuk be, azért ebből van a kevesebb).
2015. máj. 20. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!