Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti párotok is sok időt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is sok időt és pénzt fordít a hobbijára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tavasz közeledtével a férjem egyre inkább rákapott a növényültetésre. Egy 2,5x1,5 méteres erkélyünk van (kicsi) amire lassanként elültetett 50 darab (!) muskátli és egyéb növény tövet ládákba és cserepekbe, beszerzett 4 darab 1 méteres tuját (!), néhány kúszó tuját meg futónövényt. Az erkély már olyan mint egy komplett dzsungel és nem tudni hol a vége. Már most várja hogy szombaton menjen a kertészetbe „nézelődni”, ami persze vásárolgatást jelent. Az estéiből legalább egy órát a növények ápolására fordít.

Szerintetek túlzásba viszi a dolgot? Légyszi írjatok, hogy a párotok milyen hobbira fordítja az idejét és pénzét!



2015. máj. 7. 10:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A drága hobbi olvasatán nekem autó, motor, gyűjtemény, akármi eszembe jutott, de nem muskátli :D


A napi 1 óra nem olyan sok.


AZ erkély viszont túl kicsi ehhez.

Kéne neki hobbi kert :)

2015. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez tök jó! A férjed hobbija nem kártékony, sőt, a lakásotok klímáján is segíteni fog a sok zöld a nyáron. Neked is virul, szépül az erkély, nem értem, mi a bajod vele. Ez nem olyan, mint hogyha minden este elvonulna egy műhelybe és ki se jönne onnan, hogy lássátok néha... Körülöttetek van, dolgozgat, szépíti a közös erkélyt. Sok férjet elcserélnének veled rá más nők, asszem.
2015. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is ültetek növényeket,de nekem csak ablakaim vannak,ajtó elé is raktam fa dolgokat,amikbe magokat vetettem,több helyem nincs,nem került sokba,egy csomag virágmag volt 50 Ft,föld is olcsó volt,stb.Ha nagyobb területem lenne,én is szívesen tennék még többet a környezetembe :) Páromnak nincsenek költséges hobbijai,mert pl. a horgászathoz rendelkezik mindennel ha ritkán elmegy,hiper-szuper biciklit is egyszer kellett megvennie,arra se kell költeni,ideje nem is lenne,mert sokat dolgozik.
2015. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Fotózás, motorozás. Tudják vinni a pénzt. De ahogy egy fotós oldalon írták, fotózni nem drága hobbi. Antik autókat gyűjteni, az a drága hobbi... Persze kinek mire telik.


Napi 1 óra a hobbira egédszen szelíd. A párom órákig ír, fordít, képeket néz a kedvenc animéje kapcsán (nagyon sok éve kb. mindennap, tartós dolog), játszik (a kedvenc animéjéhez kapcsolódó játékkal), procikról olvas és rendezgeti őket, procikat szed ki hőlégfúvóval alaplapokból... Ezeknek nincs különösebb költsége, nem lenne rá pénz, de nem érezné jól magát, ha nem foglalkozhatna a hobbijaival. A motorozás így is hiányzik neki, nagyon ritkán tud menni.


Jól nézhet ki az erkély :) Nem egy rossz hobbi, azt kell mondjam.

2015. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Viszonylag. Nem mániákusan, de azért nézek, amikor kb. kéthavonta vesz egy 50e Ft-os régi könyvet, hogy hú, ez most jó áron volt... :D.
2015. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15: Ismerős. A párom is vett könyvet, sok-sok éve, valamivel 100 dollár fölött, ami az előző kedvenc animéjéhez kötődött... De az ilyeneket nem viszi túlzásba, eseti alkalom volt. A motorhoz is gyakrabban kell echte BMW alkatrész... Az tud ütni. Amúgy nem drága a szervizelése, csak amikor pont ilyen elemet kell cserélni, az a húzósabb. De megszolgálja a kicsike, egész sok km van benne, bár ez relatív.
2015. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tényleg barpmi jó egyedül rohadni amig a párom megint odavban:D A pénz sem probléma, úgyis fogyni akartam, nem eszek majd :D

Magyarok -.-

2015. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!