Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szemétség a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség a részemről?

Figyelt kérdés

Haza készülök néhány napra, mert már egy éve nem láttam a családom, valamint néhány orvosi vizsgálat és ügyintézés is esedékes. Megbeszéltük a vőlegényemmel, hogy ő itthon marad, mert nem lenne időm vele is foglalkozni, plussz nem akarok majd´ 60 ezret kifizetni az útra, akkor inkább kirándulhatnánk nyáron. (egyenlőre csak nekem van keresetem, ő jövő hónap végez a suliban, aztán megy munkát keresni)

Mindenáron jönni akar, mert hogy gonosz vagyok, ha itthagyom egyedül.


Tényleg az lennék?


(Külföldön élünk, otthon az ő anyanyelvén beszélünk, ő az enyémet nem beszéli)


2015. máj. 4. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, miért egyértelmű neki, hogy Te fizesd az útját.

Mondd, hogy ha ő fizeti, jöhet.

2015. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
De vigyázz, mert szerintem ez egy selyemfiú.
2015. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

A fazont már réges régen valagba rúgtam volna,amiért nem tanulja meg a nyelvemet legalább olyan szinten,hogy anyukámékkal tudjon 4-5 tőmondatot váltani.Bizony erőlködjön,így kéne egy multi-kulti kapcsolatban.

Egyébként nem szemétség,60 rongy egy főre tényleg sok,mondom úgy,hogy nem vagyok sóher.

2015. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Én biztos hogy nem tartanék el egy férfit sem!!!!!!!!

Ez elég nagy szégyen egy pasira nézve.

Az meg főleg hogy más f...-val veri a csalánt....

Te pénzed,te gazdálkodsz,de jól,gondold meg hova teszed.

2015. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
13%

arigo nevű felhasználó



Szerintem ez az arigo maga egy hatalmas nagy VALAG!-)

2015. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azert a penzen en annyira nem akadnek ki, egy hosszu tavu kapcsolatban elofordul hogy valamelyik felnek nincs epp keresete, de arra gondolj kerdezo, hogy ha most ennyire kielezed azt a penzt, akkor par ev mulva ha epp neked nem lesz beveteled es neki lesz es ennyire a szemedbe vagja, hogy a penz miatt jobb ha te otthon maradsz akkor az hogy fog esni.
2015. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

tobb ilyen kerdes volt mar egy magyar lany tart el egy kulfoldi pasit kulfoldon

komolyan ennyit ertek lanyok???

2015. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%

Most el kellene döntened, hogy kell-e selyemher... - selyemfiú neked, vagy nem. Ha kell, fizesd a költségeket.


(Mellesleg:

- ha eljegyzek valami külföldi jöttmentet, az tanulja meg az én nyelvemet

- keresete nincs, cserébe követelőzik, és már el is jegyzett csupasz sejhajjal - hát, hát)

2015. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!