Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudok valamit lépni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valamit lépni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt és 1 hónapja házasok. Jelenleg 8 hónapos kismama vagyok. Az esküvőnkön volt a szüleink között egy konfliktus az anyagi dolgokkal kapcsolatban. Az esküvő után a megbeszéltek szerinti pár hónapra a párom szüleihez költöztünk. Az esküvő után egy héttel összevesztünk. A vita tárgya a lakhatás volt. Mondtam neki, hogy szeretnék albérletbe menni (megtehetjük) mielőtt a kisfiunk megszületik (június 29.), hogy legyen időnk összeszokni és felkészülni rá. Erre azt kaptam válasznak, hogy akár ma is szedhetem a cuccom, mert ő nem fog eltartani így ha nem bírok várni. Azért nem akar albérletbe menni, mert a szüleitől kap egy lakást, ami majd talán jövőre elkészül. Ez után kiszálltam az autóból, ő pedig otthagyott a kórházban ahol vizsgálaton voltunk. Én a szüleimhez mentem, mert máshova nem tudtam, délután pedig elhozta a holmim. Így eltelt egy hét. Végig engem és a szüleimet okolta a történtekért. Húsvét hétfőn sikerült megbeszélni a dolgokat, de délután minden bejelentés nélkül ideállított, hogy menjek azonnal vele. Végig kiabált és elkezdett a szüleimmel veszekedni az esküvős dolgok miatt, majd lökdösődött. Olyan agresszíven viselkedett, hogy anyukám rendőrt hívott rá. Még távoztában elvette a telefonom és a gyűrűm, majd pedig rám csapta az ajtót és berúgta az egyik üveget. Feljelentést tettem ellene, amiért teljesen megharagudott. Szerinte mi támadtunk rá. Engem okol és a családomat mindenért, szerinte csak én tehetem jóvá, ha tőle és az egész családjától bocsánatot kérek. Szörnyen érzem magam, itt hagyott teljesen egyedül és kiszolgáltatottan. Egy hónap eltelt, de még mindig nekem kéne érte tennem is nem érzi mennyire megalázott és megbántott. Egyedül a vizsgálatokról érdeklődik, teljesen hidegen hagyom. Az összes ismerősünk és barátaink előtt lejáratott, hogy milyen szörnyű vagyok. Nem értem mi történt vele… A válás megfordult már a fejemben, de még várok. Ti mit tennétek a helyemben?

#házasság #válás. családi kapcsolatok
2015. ápr. 29. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%
Nehogy már te alázkodj meg!A szüleidnél biztonságban leszel a pocivel,eszedbe ne jusson visszamenni ehhez az állathoz!
2015. ápr. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%
*picivel
2015. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 acelsziv ***** válasza:
52%
Kérdező: Akkor ez a gyerkőc nagyon meg akar születni. Becsüld meg érte.
2015. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
Válj el! Tehát másokkal volt agresszív legalább verbálisan (szüleid). Hozzá sem kellett volna menned, tipikus agresszív, elnyomó személy.
2015. ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ahányszor megpróbáltam vele beszelni mindig az lett a vége, hogy kiabált velem. A történteket meg úgy mondja, hogy direkt úgy törte be az ablakot, hogy engem ne üssön meg. Mindent, amit a saját szemmel láttam letagad es kiforgat. Szerinte neki nincs miert bocsanatot kérnie csak nekem. Én hozhatom helyre egyedül a dolgokat, mert ő nem akar úgy leélni egy életet, hogy miattam nem lehet a családjával jóban, ezen kívül szakítsam meg a családommal a kapcsolatot. Szerinte szörnyű anya leszek, hogy a gyerekünk olyan körülmények között fog felnőni, mint az átlag. Mind a ketten felelősek vagyunk szerintem,hogy idáig jutottunk. De ez mar nem normális, amit művel. Jelenleg ott tartunk, hogy majd ő fog tőlem elválni, ha nem hozom helyre. Nem tudom megérteni, hogy lehet ennyire jellemtelen és gyerekes. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. ápr. 30. 09:56
 26/27 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, mit akarsz egy olyan embertől, aki számára az a védekezés (!), hogy "direkt úgy törte be az ablakot, hogy téged ne üssön meg"?!

Azaz az agresszió normális, s ő még jó fej is azért, mert nem a terhes feleségét ütötte, hanem körülötte tört és zúzott.

Hát gratulálok.

2015. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
64%

Ez amit csinál veled érzelmi zsarolás, persze még Te vagy a hibás, hogy neked ront terhesen. Hatalmas bűnt követtél el,hogy szembe mertél szegülni az akaratával, ekkora idiótát.

Sajnos tipikus bántalmazó. Én is ismertem ilyen sajnos közelről(párom apját), ott is így kezdődött mindig, aztán odáig jutott az egész,hogy már ököllel verte szét a barátnője arcát, persze ott is a lány és a családja hibája volt csakis, mert "ők" hozták ki ezt a férfiból, szegény amúgy a légynek se ártó kis ártatlanságból... (amúgy érdekes módon a párom anyjának,gyerekeinek meg az összes barátnőjének sikerült kihozni ezt belőle, dehát nem ő tehet róla,hogy mindig ilyen szörnyű nőket, gyerekeket fogott ki szegényke...). Ott is állandóan azt próbálta elérni,hogy az összes barátnője szakítsa meg a családjával a kapcsolatot, mert ők tehetnek az egészről, és ha nem lennének minden helyre állna köztük.

Ezt amúgy azért akarná, hogy ne tudj később hova menekülni a bántalmazások elöl. Ha elérné Neked annyi lenne, meg a gyereknek is.

Én am elsőnek is a maradék időre ami még hátra van a terhességedből megszakítanám vele a kapcsolatot,idegeskedtél már így is eleget miatta. Telefonszámot váltanék, ha házhoz jön nem nyitnék neki ajtót. Szülés után pedig beadnám a válást. Minek Neked ilyen ember? Nem szeret, tisztel, félt. Ilyenből sose lenne normális férj, apa. Arra pedig hiába vársz,hogy elismerje,hogy hibázott. Az ilyenek sose ismerik el. Párom apja is egyedül van már évek óta, mert mindenkit elmart magától és már senki nem áll vele szóba, de még most is megvan győződve róla, hogy ő ártatlan volt, mindent jól csinált és mindenki más volt s.emét, ő csak ártatlan áldozat.Ezek ilyenek, beteg agyúak.

2015. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!