Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Véleményetek szerint hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint hogyan cseng jobban a leendő nevem?

Figyelt kérdés
Tudom ,unalmas a téma ...de kivàncsi vagyok kívülàllóak véleményére .Tehàt a leendő férjem vezetékneve Ritzkó ,az enyém Barta . Ezt a verziót elvetném Ritzkó xy- né . Esélyes a Ritzkó - Barta ,vagy pedig hogy én felveszem a vezetéknevét . (az én keresztnevem Zsanett )

2015. ápr. 13. 06:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jól hangzik a Ritzkó-Barta, én ezt választanám.
2015. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb az a verzió, hogy Ritzkó Gáborné Barta Zsanett. (A Ritzkó X-nét vetetted el, ezt nem..)

De a többi közül vagy Ritzkóné Barta Zsanett lennék vagy Ritzkó Zsanett. A kötőjeleset tuti nem választanám, egyrészt mert nekem nem tetszik, másrészt meg megnehezíted egy kicsit vele az életed. Barátnőm így vette fel és sosem értik először, mindig le kell betűznie, hogy "Kovács KÖTŐJEL Nagy" (példa), mikor felírják a nevét.

2015. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ... Kedves 12. ,igazad van ezt nem vetettem el,de csak mert kiment a fejemből ....egyébként ez végképp nem gyere be ,sem a hangzàsa ,sem a hosszúsàga miatt .Egyébként jelenleg a kötőjel felé billen a mérleg nyelve . :P
2015. ápr. 14. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!