Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ötleteket gyűjtök - ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket gyűjtök - ti mit vettetek házassági évfordulóra, amikor már van pici gyerek?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam nyaraláson, de babával kicsit korlátozottabb a dolog (másfél éves). Jól ismerem a párom, és szerintem kényelemben élünk, olyan nagyon nyilvánvalóan fontos dolog nem hiányzik az életünkből, hogy azonnal tudjam, mit vegyek neki. Nincs valami jó ötletetek, vagy legalább valami, amin elindulhatnék, hogy mit adjak neki ajándékba?
2015. ápr. 9. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudjatok kire bizni a gyereket egy par napra? En tuti kikapcsolodnek kettesben.
2015. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.5 éves... kizárt, hogy néhány óránál tovább vigyázzon rá valaki, és ez ennyi idősen természetes, szerintem. A nyaralást úgy értettem, hogy akkor vinnénk magunkkal, de így az eléggé lekorlátozza hová menjünk, mert nem árt, ha tudunk is ott kezdeni vele valamit, ... meg igazából az már nem kettőnkről szól, ezért is vetettem el. Az valahogy családi buli lenne.
2015. ápr. 9. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
En ertettem, hogy hogy ertetted. Masfel eves gyerek mar nem szopik gondolom, szoval siman ra lehet bizni par napra a nagyszulokre. Hat igy gyerekkel kb alig johet szoba valami romantikazas, ha azt veszitek figyelembe, hogy a gyerek mellett mit lehetne, nem azt, hogy ti mit szerettek es abnol mi lenne a legjobb. Max a wellness jutott eszembe, ahol van gyerekmedence, jatszohaz stb.
2015. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha néhány órára tud a kicsire vigyázni valaki, akkor esetleg egy mozi, vagy ebéd valahol? Lehet hogy nem egy utazás, de együtt vagytok, ketteseben. Vagy ha olyan helyen laktok akkor valahol egy piknik? Ha budapesti vagy ott van például a Kopaszi gát, mi szoktunk oda megszökni romantikázni. :) Amúgy gyerekkel is jó kis hely. Vagy esetleg elmenni egy mini wellnesre? Valamelyik fürdőbe elmentek egy fél napra, szauna, páros masszázs, vagy ilyenek. Szerintem a lényeg, főleg pici gyerek mellett, hogy egy kicsit egymásra tudjatok figyelni.
2015. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
az én sógornőm egy egész hosszú hétvégére hagyta az anyósomékkal(ez volt az első ott hagyása) pedig a pici még nincs egy éves se... szóval a gyerekedet már simán ott lehet hagyni olyanoknál akiket ismer és te is ismered őket eléggé
2015. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! A gyermekünket nem hagyjuk ott másra, főleg nem napokra, ez biztos. Megfontolom a pikniket és a mozit is! :) Köszi mindenkinek!
2015. ápr. 9. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi közös wellnessel lepjük most meg magunkat gyerek nélkül, ő is másfél éves. Pár hónapja már voltunk kettesben ugyanígy nyaralni két éjszakát, nagyon szuper volt. Előtte egy hónappal voltunk gyerekkel is, az is jó volt, megyünk többször is, de mint házastárs a gyerek nélküli utazás az igazi.

De ha ez nem jöhet szóba, akkor valami élményt. Férjemet szülinapjára egy tankvezetessel leptem meg, soha jobb ajándékot nem kapott. Legközelebb egy városnéző repülésre fizetem be. Én kaptam tőle pl egy obszervatóriumos szép, romantikus estét, mert én az űrkutatásba vagyok beleszerelmesedve. Neked kell tudnod, hogy milyen az érdeklődési köre.

2015. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!