Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pitiáner ügyből csinálok nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pitiáner ügyből csinálok nagy dolgot?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel esküvő előtt állunk, vagyis idén akarjuk tartani. De nagyon elbizonytalanodtam, másoknak talán pitiáner dolgok miatt. Azt szeretném megtudni, kinek mi erről a véleménye.

Barátnőm iszonyú szétszórt, és már kezd elegem lenni belőle. Zsebkendőt benntfelejti a nadrágjába, úgy mos ki, felületesen mosogat, takarít, ruháját szétszórja, az újságokat szétszórja stb. Egyszerűen hiába beszélek vele, nem változtat rajta. Csak azt mondja, hogy mindig belekötök. De én így nem tudok élni. Egy fárasztó nap után hazaérek, és állandóan utána kell pakolásznom. Ha főz, akkor nem tud normálisan eltörölni, ragad, úszik minden, állandóan utána kell járnom, ha nem akarom azt, hogy minden tiszta ramaty legyen.

Komolyan mondom, már úgy érzem magam, mint egy nő. Másoknál fordított a felállás, meg ugye a klasszikus felfogás szerint is a férfi a rendetlen, ő utána kell pakolászni, nálunk fordítva van.

Szerintetek pitiáner dolog ez, ezzel együtt kell tudni élni?

Természetesen nagyjából fele-fele arányban vesszük ki a részünket a házimunkából, nincs nekem ezzel bajom. Csak mikor az ő része után is nekem kell rendet tennem, meg normálisan megcsinálnom, kicsit unom már.

meg ami idegesít még, hogy sminkelni meg leárazott cipőt, ruhát venni azt nem felejt el. De a házimunkát azt össze tudja csapni. Szerintem egy nő nem ott kezdődik, hogy smink meg ruha, hanem rendet tart maga körül. erre az a válasza, hogy akkor keressek valami igénytelen csajt. Csak ezzel az a baj, hogy ő az igénytelen, ha ilyen szempontból nézzük.


2015. jan. 14. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

Ti is éppen elég undorítóak tudtok lenni... szóval...

Mellesleg meg nekünk még nehezebb, mert amellett h ugyanúgy melózunk mint ti, még azt is elvárjátok h a cselédeitek legyünk.. ne érts félre, én takarítok, meg mosogatni még szeretek is, de nem tűröm, ha valaki szolgaként tekint rám...

2015. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Itt nem szolgaságról van szó, nem kell rögtön a kérdező torkának ugrani!

Egyszerűen csak mások az igények, és ez egyáltalán nem pitiáner dolog. Lehet, hogy a barátnőd hülyének fog nézni, de itt az élő példa, hogy önmagában a szerelem nagyon kevés ahhoz, hogy egy párkapcsolat működjön. Ha nem passzoltok, akkor sajnos nem szabad összeházasodni, mert gondolj bele, 30-50 évet így le tudnál még élni? Úgy, hogy már most, pár év után "nem tudsz így élni"!

2015. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éve ismeritek egymást de nem fog változni, mert a leírásod szerint nem is akar. A Te döntésed, hogy így elfogadod és elveszed-e. D ezt nem esküvő előtt kéne bejelenteni, hogy bocs talán mégse. Gondolom tavaly sem voltak másmilyenek a szokásai. Vagy ha ennyi ideje se ismered, akkor....
2015. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. Én lusta vagyok és rendetlen- de csak a "nem látom" helyeken, például szekrényben. Tehát a látványos dolgokat elpakolom, elmosogatok, elpakolok, rendet rakok. A kicsi dolgok, minthogy vízpöttyös a pult, az nem zavar. Na, a párom meg berakja a ruháit a fotelba, nem érdekli, de ha van egy folt a pulton, akkor törli mint az állat. :D Valahol harmóniát teremtettünk, és kialakítottuk a dolgokat. Mindent megbeszéltünk az együttélés első pár napjában, amikor a téma előkerült. Ami utána az egyiknek szemet szúr, de nem életbevágó, akkor jön a "ha nem tetszik, akkor odamész, és megcsinálod" jelmondat. Ezt mindketten alkalmazzuk. Természetesen figyelembe vesszük, hogy a másik mennyit dolgozott, mennyire fáradt, vagy beteg, és támogatjuk, segítjük egymást, átveszünk, vagy átadunk feladatokat.


Megértelek kérdező, nekem is zavaró lenne, ha állandóan szólnom kellene valamiért, amit pedig megbeszéltünk. :/

2015. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!