Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig mehet ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deákné Vászna kérdése:

Meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés
A feleségem csal. Azaz igazság hogy én is csalok. De úgy teszünk mintha nem tudnánk egymás dolgairól. Hosszú távon fenntartható ez?

2015. jan. 11. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép egy házasság mondhatom! :) Így legalább 1-1 ! De nem,nem tartható fenn sokáig és értelme sincs. Minek vagytok egyáltalán együtt??
2015. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként a vagyon, meg a gyerekek összetartanak benneteket, akkor életetek végéig mehet.
2015. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a fenének vagytok együtt???
2015. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondjátok meg egymásnak? Akár nyitott házasság is lehet belőle. Még mindig jobb, mint hazudozni.
2015. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 elena11 válasza:
Fenntartható bármeddig, de egyébként rengeteg olyan párkapcsolatról tudok ahol ezt megbeszélik és nyíltan vállalják, hogy megcsalják egymást, de valamiért szükségük van egymásra és együtt maradnak. Szerintem ezzel sincs probléma minden ember más nem kell feltétlen midnent megérteni csak elfogadni ha nektek igy is jó nem kell másokkal törődni. Csak rajtatok áll, hogy megbeszélitek-e vagy továbbra is titkolóztok bár azt nem javaslom, mert csak további konfliktusokat szül .
2015. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bármeddig fenntartható,csak tőletek függ.Ha nem akartok különmenni,miért nem beszélitek meg és éltek nyitott kapcsolatban?Vagy úgy már nem izgalmas a csalás?
2015. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem elveszítené a varázsát ha beismernénk egymás előtt.
2015. jan. 11. 21:07
 8/12 elena11 válasza:
kis adrenalin függők :P :)
2015. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nemrég még arról dicsekedtél hogy a nejed vett bon-bont férfinapra neked.kiskamus
2015. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, nem értem az összefüggést!
2015. jan. 11. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!