Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az elhajlási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az elhajlási engedélyről?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy 8+ éves házasságnál beleférhet mondjuk egy hétvége? Vagy max. egy hét? Ha igen, csak egyszer, vagy pl. 5-10 évente?

puszta kíváncsiságból kérdezem


2015. jan. 9. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem fer bele.

Na jo, minden 70 ev hazassag utan 1x, az is csak szigoruan egy delutan.

2015. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Van akinek belefér, van akinek nem. De ha belefér, akkor szigorúan mindkét félnek kijárjon, ne csak a férfi kaphasson ilyen kedvezményt.
2015. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
de ha valaki mással akar lenni, akkor minek összeházasodni?
2015. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem, és nem is hiányozna.
2015. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez egyénfüggő...Van akinek belefér és van akinek nem...Ismerek olyan párt ahol még az orális szex is tabu, nem fér bele..Ismerek olyat is ahol nyitott házasságban élnek, mindkét fél akkor hajlik el amikor akar és azzal akivel akar...Szerintem egyik sem elítélendő, addig amíg ők íghy boldogok...Ott kezdődnek a gondok, mikor már konfliktusok vannak belőle, vagy az egyik fél csak a másik fél kedvéért megy bele stb...Szerintem nem az elhajlási engedélytől, vagy az orális szextől lesz egy kapcsolat jó, hanem attól, hogy ha ilyen kérdések, vágyak stb adódnak, akkor azt meg tudják beszélni, és kompromisszumos megoldásra tudnak jutni...
2015. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Láttam ilyet, nem is egyet.

Ritkán marad fent tartósan a házasság, meg valahogy elég sivár is lesz tőle.

Bár gondolom, előbb sivár, aztán jön ez a megoldás.

2015. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem férne bele.
2015. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, ez a válás előszobája, vagy a nyitott hazasságé, aminek nem latom értelmét.

Nem tudnék többé együtt lenni a férjemmel, ha megtudnám rajtam kívül más nővel is van

2015. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk nem fér bele. Mi nem azért választottuk egymást, hogy x év múlva mással szexeljünk.


Aki mással, másokkal akar lefeküdni, az ne házasodjon.

2015. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Unod a háztájit? vigyél bele új színes dolgokat.Nem véletlenül jut ilyesmi az eszedbe, valami nem gömbölyű a kapcsolatban amihez te is hozzájárultál
2015. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!