Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Jogosan" lép félre az anyám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jogosan" lép félre az anyám?

Figyelt kérdés

A teljes történet egy kicsit árnyaltabb a címnél, ezt most megosztanám veletek.

Boldog családi légkörben nőttem fel a húgommal együtt, négy évvel ezelőtt azonban sajnos minden megváltozott.

Apunak volt egy nagyon súlyos autóbalesete, amit túlélt a csodával határos módon, viszont 3 hónapig volt kórházban, több műtétet kellett rajta végrehajtani.

A baleset miatt rokkantnyugdíjas lett a negyvenes évei közepén, a mai napig jár mozgásszervi rehabilitációkra.

Anyunak is át kellett alakítania miatta az életét, az addigi munkahelyén felmondott, és vállalt egy 4 órás állást, hogy a többi idejét apu ápolásával tölthesse.

A baleset, egy idegi sérülés következtében apu nem működik már "férfiként" 4 éve, és az orvosok szerint ugyan van még remény erre, de garancia nincs rá.

Én és a húgom is elkerültünk már otthonról, Pesten tanulunk.

December közepén hazajöttem minden bejelentés nélkül Pestről egy hétköznap, gondoltam meglepetés lesz.

Az volt, csak számomra, és elég negatív. Apu kezelésen volt a kórházban, anyu ezalatt otthon szexelt egy nála kb. 10 évvel fiatalabb férfival, rájuk nyitottam véletlenül.

Iszonyatosan kellemetlen szituáció volt, gyorsan kimentem, a fazon felkapkodta a ruháit, és két percen belül szó nélkül elviharzott.

Anyu azonnal leült velem beszélni erről az egészről, én közben többször elsírtam magam. Elmondta, hogy ő még nagyon kívánja a szexet, apám viszont a fent említett okokból már sajnos nem képes nyújtani semmit ilyen téren.

Azt is elmondta, hogy képtelen lenne elhagyni apámat, és úgy érzi, kötelessége őt segíteni, viszont nem bírja ki szex nélkül. Eddig soha nem csalta meg, nyár óta jár össze ezzel a fickóval, akit a munkahelyéről ismer.

Anyukám a 40-es éveiben járó, nagyon csinos nő, egy tízest simán letagadhatna a korából.

Se apunak, se a húgomnak nem mondtunk semmit az egészről, viszont nem tudom magam ezen túltenni.

Mi a véleményetek erről?


2015. jan. 4. 02:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
az nagyon szép dolog, hogy anyukád bevállalja az ápolónő szerepét, mert így van rendjén, de miért kéne ezért apácának lennie.? ő még egészséges és működnek a szervei.
2015. jan. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

Szép ez a kettős mérce: ha a frigid feleséget megcsalják az bűn és pokolba a mocsokkal, de ha a balesetet szenvedett férjet csalják csak azért mert nincs erekciója, az érthető és elfogadható. Na nem.

Van nyelv, van segédeszköz, van millió más a behatoláson kívül. Ha ezen múlik van felcsatolható dákó is, szóval ez a "kell a szex" csak a duma része. Itt arról van szó, hogy a nő nem tudja elfogadni hogy a párja lerobbant, nem néz szembe vele. Ott akarja hagyni, de nem viszi rá a lélek ezért hazugságokkal hitegeti magát. A hűtlenség is ennek a jele, ő el akar menni mindentől, a problémáktól, a rokkant férjtől, az idő múlásától. Ezért is választott fiatal pasit, mert így ő is annak érzi magát és nem egy rokkant és tehetetlen ember feleségének, akinek az a feladata, hogy haláláig ápolja a férjét. Ettől retteg.

De egy pillanatra se próbálja bemesélni nekem senki, hogy ez helyes.

2015. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem helyes. De emberi és érthető dolog. Hiányzik neki a törődés. Ha pedig apuka "kibszná" ezért a feleségét, akkor mégis ki ápolná?
2015. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
4 évig voltam szexmentes házasságban a párom egészségügyi gondjai miatt (ezt most nem akarom részletezni, lényegtelen). Nem mondom, hogy nem gondoltam soha arra, hogy félrelépek, de nem vitt rá a lélek. Szerencsére megoldódtak a gondok, és most vagyok a legboldogabb, hogy nem inogtam meg akkor sem. Ettől függetlenül én nem ítélem el anyukádat.
2015. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon-nagyon kíváncsi lennék, hogy akik szerint ez elítélendő, mit tennének hasonló helyzetben. 4 éve semmi intimitás, semmi simogatás, semmi kedveskedés, törődés. Pedig ott van az, akit szeretsz, csak nem tud veled foglalkozni. És emellett önzetlenül ápolnod kell, már 4 éve, valószínüleg még jó ideig. Semmi viszonzás cserébe. Embert próbáló lehet. Szerintem a legtöbben ki se bírnák, ott is hagynák szerencsétlent. Képtelen vagyok elítélni a nőt.
2015. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 12-es, szerinted egy olyan embernek aki mozgásszervi rehabilitációkra jár, kezelésekre és idegi sérülései vannak, mennyi kedve van felcsatolhatóval szexelni, nyalni meg ilyenek? Ne szórakozzunk már...
2015. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
De akkor miért háborodik fel a sok nő, amikor a férjük ugyanezt teszi mással, mert otthon nem kap elég szexet?
2015. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jogos megcsalás nincs, maximum csak kedvezőbb megítélésű.


Ez egy eléggé speciális eset ahhoz, hogy bárki felett- ennyi infóból- pálcát törjünk és megmondjuk a tutit.


Én beszélgetnék még velük erről.

2015. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Bence_ ***** válasza:
Édesanyádnak szüksége van figyelemre, gyengédségre. Ez e pasi egy bio vibrátor.
2015. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#16: Az anyának 4 éve nem lett volna SEMMI szex. A pasik meg sokszor azért félredugnak, mert 2 szünet van valami ok miatt. AZért pár hetes, pár hónapos időszakot ne hasonlítsunk össze évekkel :)
2015. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!