Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnél róla tudni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél róla tudni, ha megcsal a párod?

Figyelt kérdés
Párom családjában a férfiak mind félreléptek. Ő másnak tűnik, de nem kizárt, hogy előbb-utóbb ő is megteszi. Mondtam neki, ha nem komoly a dolog, egyszeri kilengés, akkor csinálja úgy, hogy nem akarok róla tudni. Ha komoly, akkor mondja meg, legyen köztünk vége és lépjen tovább. Szerintetek jól tettem?
2015. jan. 3. 20:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%

Én szeretném tudni, mert ha már ő nem volt elég gerinces, hogy a problémáit megbeszélje velem, vagy bejelentse a szakítást, akkor én hagynám el.

Te viszont szerintem nagyon meggondolatlanul intézted a dolgot. Gondolom fogalmad sincs, milyen, ha megcsalnak, ezért veszed ilyen lazán a dolgokat..emellett előre megbocsátottál a párodnak, ha esetleg eltitkolna egy félrelépést. Könnyű szívvel kapni fog az első alkalmon, mert nincs tétje. Ezzel szemben te sohasem lehetsz biztos benne, hogy félrelépett valaha, vagy nem, van-e szeretője, kivel tölti a "pasis" estéit, pedig a holtomiglan hosszú idő, biztos lesznek mélypontok, kétségek a kapcsolatban. Övé a szabadság, tiéd a bizonytalanság. Ha úgy érzed, valóban meg tudnál bocsátani egy megcsalást - amit szerintem addig nem tudhatsz, ameddig meg nem történik - magadban kellett volna tartanod. Így a kapcsolatotok alapja most az, hogy te nem igényled a hűségét, ahelyett, hogy ha megbotlik, fennáll a veszélye, hogy elveszíthet (amitől valószínűleg elmegy a kedve a félrejárástól), de te akkora kincs vagy, hogy adsz még egy esélyt számára, hogy visszaszerezze a bizalmadat. Én úgy érzem, pont azzal ártottál a kapcsolatodnak, amivel egyszer akár jobbá is tehetted volna.

2015. jan. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
43%
Én tudom milyen ha megcsalnak és azt is milyen, ha en csalok...Kapcsolatunk első pár évében előfordult...elmondtuk egymasnak, de ennek kb annyi értelme volt, h a saját lelkunkon konnyitettunk...Nos ezek után én nem akarok tudni róla, és en se mondanam el (vagy "engedellyel" tennénk, akkor ugye elore tudnank rola) nem érzem, h ettől rosszabba válna a kapcsolatunk ha valóban csak szex.Nem akarom kisajatitani, és o sem engem. ..Jelen állás szerint husegesek vagyunk, de azért mert nincs másra igényünk, de még csak kozel 10 éve vagyunk együtt, nem tudom mi lesz 20-30 év múlva. .
2015. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Magyar kretének
2015. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
IGEN! Mindent tudni akarok! Nálam NINCS bocsánat...
2015. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen szeretném tudni, hogy kidobhassam. 1 percig nem vagyok hajlandó egy árulóval élni, lefeküdni vele stb. Azzal csak magamat aláznám meg. 1 éjszaka, vagy viszony, az is mindegy. Mindkét esetben elválnának útjaink.


Most gyakorlatilag azt mondtad neki, hogy megcsalhat és nem lesz következménye. Szerintem elég igénytelen vagy, ha elnéznél akár egy egyszeri alkalmat is, de a te életed, azzal éled le akivel akarod. Ha neked egy olyan férfi kell aki megcsal és ezzel megaláz, akkor egészségedre.

2015. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!