Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnél róla tudni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél róla tudni, ha megcsal a párod?

Figyelt kérdés
Párom családjában a férfiak mind félreléptek. Ő másnak tűnik, de nem kizárt, hogy előbb-utóbb ő is megteszi. Mondtam neki, ha nem komoly a dolog, egyszeri kilengés, akkor csinálja úgy, hogy nem akarok róla tudni. Ha komoly, akkor mondja meg, legyen köztünk vége és lépjen tovább. Szerintetek jól tettem?
2015. jan. 3. 20:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy semmit sem terveznél tenni egy ilyen egyszeri kilengés miatt, akkor valóban felesleges beszélgetni róla.


Felnőttnek semmire sem kell engedélyt adni. Ha megteszi, akkor tök mindegy előtte mit mondtál neki. Nem azért fog valaki megcsalni valakit, mert előtte ilyet mondtak neki.


Én el tudom fogadni, hogy van akit a férje alkalmi légyottjai nem ingatnak meg, hallottam már ilyenről. Hát Istenkém. Ha ilyen vagy akkor jól tetted.


Úgy éljetek, ahogy jólesik.

2015. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#8: Ebben igazad van. De csak ha nem egyoldalú a dolog, mert különben csak sima strucc politika és kényszeres megtartás.
2015. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Én azt mondtam, ha megtetszik neki valami csaj, szóljon, váljunk el, ne verjen át ő is. Remélem be is tartja! Az ő családja értelmes, nem mennek végig a fél országon.
2015. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
A kérdésedre válaszolva: igen, szeretném tudni. Nem akarok egy csalóval élni.
2015. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Hogy jól tetted-e? Erre nincsen egy egyetemes recept. Te így érzed jónak, tehát ezért jó. Én is férjes vagyok. Nem teszek különbséget kis és nagy félrelépés között. Szerintem, ne gondolkodjál ilyeneken, hogy "mi lesz, ha...". Egyfajta bátorítás, de legalábbis tolerálás/szemethúnyás tényleg van a szavaidban: "ha nem komoly a dolog, egyszeri kilengés, akkor csinálja úgy, hogy nem akarok róla tudni." Azt jelzed vele, hogy "csináld csak, nem nézek oda!" Talán úgy gondolod, hogy az egyszeri félrelépés nem hat ki érzelmileg a kapcsolatotokra. De sajnos igen. A bizalomvesztés aláássa a kapcsolatot, és ha meg is bocsájtasz neki, mindig jelen lesz, mint egy árnyék. A felhőtlen bizalom elvész. Milyen kár. Szerintem, egy férfi csak egyetlen egy okból megy félre: ha elhanyagolják. És mikor hanyagolnak el egy férfit. Akkor, ha a női partner saját magát is elhanyagolja. Ez nemcsak a külsőre vonatkozik, hanem a mód, ahogy a nő saját magával bánik: nem szakít időt magára. Tévedés, hogy egy párkapcsolat az egyik fél külső kapcsolata MIATT megy tönkre. Az már csak a következménye az őde (szerelmi) kapcsolatnak. Tévedés, hogy egy kapcsolat hirtelen megy tönkre. Ez egy lassú, lopakodó folyamat, ha nem teszel naponta érte, ha nem foglalkozol a kapcsolattal, nem ápolod, akkor jön a mumus egy (talán fiatalabb) csinos vetélytársnő formájában. Emlékszel-e a kapcsolatotok első hónapjaira? Akkor is elhangzottak volna a szádból a következő mondatok? Aligha. Többet nem tudok hozzátenni a témához.
2015. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
6%
Te vagy az álom nő!
2015. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nehéz kérdés...

Én szeretnék róla tudni, és mint ember meg is tudnám bocsátani, de utána soha többé nem tudnék megbízni benne mint páromban. Ezzel vége is lenne a kapcsolatnak.

Azt is tudom, hogy ő van olyan őszinte, hogy elmondaná, akár milyen "aprócska" is volt a félrelépés.


Ami a családi hátteret illeti, nem mindenki egyforma és nem túl kedves tőled, hogy ezt feltételezed róla.

2015. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

én nem engedném a páromnak.

egyrészt mert számomra gusztustalan lenne, hogy más nőhöz ér hozzá ugyanúgy, mint hozzám is aznap este. másrészt betegségek stb

meg szeretjük egymást, a kapcsolatunk 2őnkről szól.

a párom családjában is pl az apukája minden társát megcsalta stb

de ezt már tisztáztuk, és tudom, hogy ő nem olyan.

ha 1x is megcsalna és kiderülne, én nem lennék tovább vele, bármennyire is szeretem.

de ezt neked kell eldönteni, ha neked tényleg oké így. akkor hajrá . csak akkor is hiba volt így megmondani neki, mert ezek után ha kísértést érzett eddig, mostmár tuti félrelép majd.

2015. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%

engem már csaltak meg, és örülök, hogy kiderült. mert tudtam dönteni.

számomra óriási trauma volt a megcsalás, és én nem tudom megbocsájtani. azért ahhoz elég sok kell, hogy odáig eljussanak a dolgok, egy döntéssorozat következménye.

a megcsalás az a két ember közötti intim kapcsolat elárulása.

ha ő így döntött, hogy neki nem fontos az a bizalmi szövetség, akkor nem kell neki a kapcsolat igazán.

2015. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
27%

Ezzel én úgy vagyok amíg otthon minden rendben van addig nem érdekel,intézze úgy,hogy ne tudjam meg sőt gyanakodni se kezdjek.


Ha már a házasság rovására menne a dolog(itthon nincs szex,folyton a nővel lóg/cahtel,emiatt engem elhanyagol,rákölt a közös kasszából stb),akkor repül.De ezek egyészajás kalandnál nyilván nem opciók.

2015. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!