Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretnél róla tudni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél róla tudni, ha megcsal a párod?

Figyelt kérdés
Párom családjában a férfiak mind félreléptek. Ő másnak tűnik, de nem kizárt, hogy előbb-utóbb ő is megteszi. Mondtam neki, ha nem komoly a dolog, egyszeri kilengés, akkor csinálja úgy, hogy nem akarok róla tudni. Ha komoly, akkor mondja meg, legyen köztünk vége és lépjen tovább. Szerintetek jól tettem?
2015. jan. 3. 20:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szeretnék róla tudni, igen.
2015. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Így kvázi engedélyt adtál neki :)

Remélem magadnak is :)

2015. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szeretnék róla tudni,mindenféleképpen!!
2015. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk az egyszeri kilengésekből is lehetnek komoly kapcsolatok... Én nem vagyok ennyire megengedő, ha én nem hetyegek más pasikkal, akkor ugyanez legyen meg a másik oldalról is. De ha neked ez így megfelel...
2015. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Tehát zöld utat engedtél neki a félre lépésre... Gratulálok. Szerinted jól tetted?
2015. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%
Ugye ismeritek azt a mondást, ami egy madárról, egy kalitkáról és a szabadon engedéséről szól? Mert úgy látom, hogy nem, csak a kicsinyes kisajítást látjátok.
2015. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Tehát megengedted neki, hogy megcsaljon...hát én nem tettem volna, de te tudod.
2015. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%

Egyetertek kerdezo, habar annyiban megis mas, hogy azert az egyejest is szeretnem tudni mindossze azert h ebbol azert ne csinaljon rendszert:-)De alapvetoen nalunk is igy van megbeszelve.Megbeszeltuk meg a hazassagunk elejen h ugye mi 50 evet tervezunk leelni egyutt ami baromi hosszu ido.


Mivel egymas tarslelkei vagyunk, egy kegcsalas belefer (itt egyejesre gondolunk, nem viszonyra) es ezert nem fogjuk kidobni a masikat.Lehet h soha nem csaljuk meg egymast (idealis eset) de ha megis akkor ez egy paktum amihez mindenki tartja magat.


Ezzel nem zold utat ad egy embert, hanem valasztast.Szabadon donthet es nalunk igy kevesebb az eselye h visszaelunk vele, hiszen nem tiltott gyumolcs, egyszer engedve van.

2015. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
Szeretném tudni igen, de ha ügyesen csinálja, akkor minden hiába!Utálom a gyáva embereket,ha tesznek valamit és nem merik bevallani.
2015. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Tegnap láttunk egy filmet, amiben a pasi egyszer félrement és felcsinálta a csajt. Egyébként úgy volt beállítva, hogy ő az aki soha...


Na erre a páromnak azt mondtam, hogy remélem soha nem fogsz megcsalni, de ha mégis megtörténne, akkor legalább húzz gumit.


Pontosan ugyanúgy vagyunk ezzel kérdező, mint te.


Azt valljuk, hogy amíg szeretjük egymást, a másikhoz megyünk haza addig ez nem számít. Persze vannak határok, mint amit te is írtál..ha komoly, akkor inkább legyen vége, ha egyszer és szánja bánja, velem akar lenni, akkor pedig nem akarok tudni róla.


És persze mindezek ellenére (mert ezt sokan gondolhatják, hogy szabad utat adtam), mindketten igyekszünk hűségesek maradni, tenni azért, hogy ilyen soha ne forduljon elő.

2015. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!