Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kapnak méla megvetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapnak méla megvetést itt az oldalon azok a feleségek, ahol a házi munkát gyorsan elvégzik?

Figyelt kérdés
Erre jönnek a vélemények hogy az olyan is, megnézném hogy nézhet ki az a lakás. A feleségem és én szintén a gyorsaság hívei vagyunk. Nem törölgetjük félóráig a könyvespolcot, nem hisszük azt, hogy a mosogatás csak akkor alapos ha egy óra hosszat végzünk csak vele. Elvégezzük amit kell, nem szöszmötölünk órákig vele. Így jut időnk másra. De látom vannak, akik szerint ez nem normális. Miért?

2014. dec. 28. 10:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy más mit gondol, ha nektek ez így jó?
2014. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Mert vannak olyan ügyetlen emberek, akiknek mindenhez rengeteg idö kell és nem tudják felfogni, hogy más képes gyorsabban is megcsinálni ugyanazt, adott eetben sokkal szebben.


Az meg, hogy ki mit mond, nem érdekel, és szerintem akinek van elég esze, az nem foglalkozik mások véleményével.

2014. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
A feleségem is pikk-pakk végez mindennel aminek nekiáll...és rendben is van minden.Rutin a lényeg.
2014. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Én max. 2 óra alatt takarítom ki a lakást és ebbe bele tartozik az az idő is amíg felmosás után felszárad a padló. Ezt úgy érem el, hogy igazából nagy kosz és rendetlenség soha nincs, mert mindig rendet teszek magam után így gyakorlatilag csak a portalanítás az ami a hétvégére marad. Gondolom ahol ez fél napokat vesz igénybe ott a hét többi napján fetrengenek a koszban.
2014. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Azert,mmert jő munkához idő kell....

Persze lakás és lakás más, bútor es bútor is...

Én speciel tudom,mhogy egy fürdő és wc alapos takarítása nem 10 perc.

Rlatív egyébként a gyorsaság is..

Anyukám azt mondja húh de gyorsan végzett a takarítással (3 őra)

Nálam ennyi időbe még az ablakok is belefnek, ha közben nem főzök...

Egyrészt gyorsabb vagyok, 2: jobb elrendezese van és kisebb a lakás...


Nem azt mondom, hogy gyorsan nem lehet elvegezni dolgokat, de van, amihez idő kell( pl az emlegetett fürdő vízkőoldó hatása, vagy a wcben a fertőtlenítő, majd paz eltüntetése) nekem minden takarításhoz a kapcsolők fertőtlenítése is hozzá tartozik, pedig én aztán nm vagyok pedáns, és utálok takarítani.. Ezek a dolgok önmagukban nm vesznek sok időt igenybe, de egyébként sok.. Főleg, hogy mindent 1 nap kell megcsinalni, mert a ferjem nézne nagyot, ha ha este 8-9 kor állnank neki, vagy reggel6 kor.. Bőven eleg a heti főzést megcsinalni ekkor.. Tehát a rendet is ha tartjuk, akkor js porszívó, portörlés, mosás, fertőtlenítés, felmosás, és a padló kezelése a felmosás után( parketta)


A ruhahajtogatás önmagában fél őra, ha éppen azt is kell..

De mondom a gyorsaság relatív.., szerintem mi sem töltünk sok időt takarítással, pakolással

2014. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
A gyorsan elvgezett wc se az igazi. Utana van h vissza kell menni
2014. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Ezt főleg azok mondják, akik otthon vannak GYesen, vagy csak simán a férj tartja el őket.Ezzel magyarázzák, hogy húúúúúú mennyi dolguk van otthon.
2014. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem ilyen egyszerű dolog. Nem mindegy l, hogy egy 50 négyzetméteres házról van szó, vagy egy 120 négyzetméteresrol. Mi 3 szintes házban élünk, egy egész napomat elveszi hetente egyszer a nagyobb takarítás, pedig igyekszünk fenntartani a rendet. Gondolom egy panel esetén ez kb. 2 órát se vesz igénybe. Ja és nem vagyok háziasszony, sőt gyerekem sincs.
2014. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem voltam unatkozó gyeses anyuka (tehát még nem volt gyerekünk) és nem családi házban éltünk, addig én is végeztem szombat délelőttönként a lakás kitakarításával. Alig voltunk otthon, koszt nem csináltunk. Mondjuk a könyvespolcot akkor sem fél órát takarítottam, mikor kipakoltam mindent, már akkor is közel 1000 könyvünk volt. Azóta több lett. Most két gyerek mellett a heti mosásból csak a fehérneműk és zoknik hajtogatása fél óra, a vasalásról nem is beszélve. Más az élethelyzetünk, többen vagyunk, naponta 2x porszívózom legalább a konyha-étkezőt. Most sokkal több a munka itthon.
2014. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%
Jobb a pendrajv minta konyv
2014. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!