Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti főznétek ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti főznétek ezek után?

Figyelt kérdés
Ha mindketten teljes állásban dolgoznátok, te kétnaponta főznél, de a párod állandóan elégedetlenkedne az étellel. Hol az lenne a baja, hogy nem jó a fűszerezés, hol az hogy ő nem kívánja (még ha előtte rá is kérdeztél, hogy jó lesz-e ha azt főzöl), fintorog rá, meg hogy neki nem jó a tasakos fix alappal készült étel (pl Knorr) sem. Szóval mindig van valami amibe beleköt, így a kukára főzöl gyakorlatilag és már kedved sincs az egészhez, mert úgyis csak fintorgást kapsz. De másoknak azért panaszkodik, hogy nem főz az asszony.
2014. dec. 27. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pont ilyen volt a párommal. Én férfi létemre jól főzök, mivel 4 testvérem van és őket én etettem. Mindegy is. A párommal mikor összekerültünk, ő a fősulis házibulik hakni kajáit tudta megcsinálni de fél nap idő ráfordítással. Én hamarabb értem haza az első két évben s nem is volt kérdés hogy megfőztem bevásárroltam kitakarítottam mire hazaért. No de ám jött egy munkahely váltás és neki kellett ezt részben megcsinálnia. Nagyon tündér volt higy igyekezett, de akkor ettem életem legrosszabb kajáit. Nem tudott főzni, fóleg nem ételt. Amivel nem is lenne baj, hiszen senki sem fakanállal született. De amikor már sokadik hónapja ehetetlent ettem és ugy csempésztem be magamnak kaját haza, akkor az volt a csúcspont. Tudta ő is hogy rosszat főz, de mivel makacs teremtés volt, így sose hallgatott a tanácsaimra. Aztán egyszer jól összevesztünk ezen, elmondta fűnek fának. S kuncsorogva jött higy akkor tanítsam meg főzni. Mostanra elég jól kikupálódott és nem kell kaját rendelnem a munkahelyre. De ez csak az én példám. Nálunk meg lehetett ezt beszélni, csak az embernek be kell ismerni ha valami nem az erőssége, különben nem tud a másik segíteni.
2014. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Mostanság a férjembe is belebujt a kis ördög.Allandóan kritizálja a fõztömet.

De azt is tudom,hogy miért,mert akedves hugicája nem birja elviselni,hogy én nála jobban fõzök.

Volt ugy,hogy egy hétig sem fõztem a férjem részére,csakis magamnak.Mindig mondta,hogy lefogyott:):):),mert nem adtam enni neki.

2014. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Én ezért el is váltam (illetve nem csak ezért). Sose tetszett neki semmi, de magának a világért meg nem csinálta volna. Hát nem volt hosszú házasság, de annál tanulságosabb.
2014. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Én jól főzök, így párom imádja a főztömet. :)
2014. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Közölném hogy van keze, főzzön magára ha nem tetszik a kaja.

Nálunk mondjuk szerencsére nincs ilyen probléma. A férjem szereti a főztömet. Én főzök, mert szeretek. Épp a minap közölte anyósom a férjemmel, hogy felszedett pár kilót, ő meg engem okolt:) pedig azt főzöm amit kér, és nem tömöm bele:)

2014. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én alapból nem vagyok hajlandó arra, hogy csak én főzzek, főleg ha mindketten dolgozunk.

Teljesen jó az a felállás, hogy az főz, aki kevésbé hulla, illetve aki az adott ételt jobban el tudja készíteni. De most például munkanélküli, és szinte mindig ő főz, meleg vacsorával vár haza.

Ha másnak panaszkodna a jelenlétemben, tuti hogy visszavágnék, például elkezdenék panaszkodni, hogy nem főz az uram. Bár ez csak olyan közegben működik, ahol nem elvárás, hogy a nő végezzen minden házimunkát, pusztán mert nő.

2014. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 bollocks ***** válasza:

A párod egy pina.


Erről ennyit.

2014. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Főzőn magának!
2014. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!