Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti főznétek ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti főznétek ezek után?

Figyelt kérdés
Ha mindketten teljes állásban dolgoznátok, te kétnaponta főznél, de a párod állandóan elégedetlenkedne az étellel. Hol az lenne a baja, hogy nem jó a fűszerezés, hol az hogy ő nem kívánja (még ha előtte rá is kérdeztél, hogy jó lesz-e ha azt főzöl), fintorog rá, meg hogy neki nem jó a tasakos fix alappal készült étel (pl Knorr) sem. Szóval mindig van valami amibe beleköt, így a kukára főzöl gyakorlatilag és már kedved sincs az egészhez, mert úgyis csak fintorgást kapsz. De másoknak azért panaszkodik, hogy nem főz az asszony.
2014. dec. 27. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem főznék. Max. csak magamnak.
2014. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Dobozos kutyakaját :)))
2014. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Épp ilyen dolgok miatt nem főztem 2 éven keresztül a volt férjemnek.
2014. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg, mi a baja az étellel. Lehet, vannak olyan fűszerek, amiket ő nem szeret bizonyos fűszereket.
2014. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Én megkérdezném, mit szeretne enni. Aztán meg megkérném, hogy főzze meg, hogy lássam, pontosan milyennek kell lennie. :)
2014. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem felváltva vagy közösen főztök? Mi mindennap főzünk, egyik nap én, másik nap a vőlegényem. Hétvégén közösen, akkor több időnk is van. Így mindenkinek jó. :)
2014. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Talán tanulj meg főzni, ne tasakos vacakokat használj.

Ne csak kérdezd, hogy jó lesz-e, amit főzni akarsz, hanem közösen csináljátok.

2014. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

engem nagyon zavarna. főleg, hogy még panaszkodik is másoknak. tipikusan az a pasi, aki elvárja, hogy kiszolgálják, és akkor is csak kötözködik.

mondd meg neki, hogy ezentúl ő főz 1 hónapig. próbáljátok meg milyen. a hozzávalók adottak.

nekem is nehéz, hogy mindig kitaláljak valamit, amit nem ettünk mostanában, és gyorsan megvan, olcsó , sok lesz belőle..

de nekem szerencsére nem szidja, ha nem ízlik neki megmondja, és legközelebb nem csinálok olyat. pl mézes-mustáros.

2014. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Főznék, mert imádok főzni és jól is csinálom. Nekem ez egyfajta kikapcsolódás, kiélem a kreativitásom, stb. Ha tehetném minden nap csinálnék egy 5 fogásos menüt, de az időmbe sajnos nem fér bele. Akkor is főznék, ha nem ízlene a páromnak. Különösebben nem érdekelne, megmondanám, hogy oldja meg. Mikor egyedül éltem is mindig főztem, annyit, amennyi nekem elég volt, így sose ment kukába az étel. Ha sok lett - mivel vannak ételek, amikből nem lehet 1-2 adagot készíteni -, akkor lefagyasztottam. Nekem még nem volt ilyen gondom, hogy fintorogtak volna a kajára, amit készítek, se az eddigi barátaim, se a család, se senki, de egyáltalán nem csinálnék belőle nagy ügyet, és a kedvem sem venné el. Főzzön magának, rendeljen, menjen el valahova enni, kenjen egy vajaskenyeret, vagy csináljon, amit akar, és panaszkodjon csak, ha jól esik neki.
2014. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem főznék neki.


Ha nem bunkózna, akkor is felváltva/közösen főznénk.

Illetve főzünk is a párommal. Nem azért költöztünk össze, hogy legyen egy privát szakácsnője :)

2014. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!