Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mennyire normális, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, hogy az ember párját az egész családja utálja?

Figyelt kérdés

Szóval nálunk ha valakinek új párja lesz, vagy férjhez megy vagy ilyesmi, mindig utáljuk az aktuális társat. De pl a nővéremet a férje családja tökre imádja látszólag.

Csak mi vagyunk ilyen utálkozó család? Vagy ez hogy megy?


2014. dec. 26. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

De mégis miért kell mindig mindenkit utálni? Nem vagytok valami intelligensek, már bocsánat. Az egy dolog, ha nem szimpatikus a rokon választása, attól még ugyanúgy tiszteletben kéne tartani, és igyekezni kéne minél inkább befogadni őt a családba.


Ha nekem minden egyes páromat utálták volna a szüleim és testvéreim, valószínűleg amint lehetett, leléptem volna itthonról, és többé feléjük sem néztem volna. De szerencsére nekem támogató családom van.

2014. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég furák vagytok. Miért utálkoztok?
2014. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem normális.
2014. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. az egyik pasi pl. 15 évvel idősebb a nővéremnél, van felnőtt gyereke, nem vált el a feleségétől, aki ugráltatja és elszedi az összes pénzét.. a pasi ilyen öntelt és folyton meséli, hogy mennyire nagyszerű, meg milyen drága dolgokat vesz a gyerekeinek, akik csak addig vannak vele, amíg meg nem veszi az adott dolgot, de közben olyan kajákat esznek otthon tesómmal, hogy tesóm már volt beteg is miatta.


A nővérem férje ilyen vallásosnak mutatj magát és rászól mindenkire, hogy ha csúnyát mond, de ő közben csal, meg hazudozik, azért ment ki külföldre, hogy ne kelljen visszafizetnie a hiteleit, a családja meg jópofizik, de pl az öccse azt mondta, hogy inkább öngyilkos lesz, mint hogy dolgoznia kelljen, ezért kifizették tesómmal közösen a kocsiját.

Vagy mondjuk bátyám barátnője, mikor bátyámnak autóbalesete volt, bejött hozzá, de mondta, hogy csak kicsit marad, mert megy bulizni a barátnőivel.


És hát így alakult. Mindig van valami ok rá.

2014. dec. 26. 21:44
 5/11 A kérdező kommentje:
De amúgy nem mondjuk senkinek, hogy fujj de utáljuk, vagy ilyesmi. Csak így van.
2014. dec. 26. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, ezek az emberek tényleg furcsák. De ha egy családban ez ennyire halmozódik, akkor nekem gyanús, hogy a családdal van valami. Nem lehet, hogy a normális párokat sikerült kiutálnotok?
2014. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenkit utaltok, az nem normalis. Akkor veletek van gond.

Az en csaladom akkor utalt valakit, ha ok lattak, h egy kocsoggel vagyok, de engem elvakitott a rozsaszin kod... Ez ketszer fordult elo.

2014. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké, mindenkiben lehet valami fura, vagy lehetnek érdekes húzásaik, de ha valaki mindenkit utál, az azért visszatetsző, mert nyilván magát látja olyan eszméletlenül szupernek, hogy ahhoz senki nem érhet fel. Ez meg undorító hozzáállás.
2014. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a nővéremnek, aki férjhez ment, a férje előtt nem volt párja


a másik nővéremnek normális barátja volt előtte, bár neki is voltak idegesítő dolgai, de ott meg a srác szakított vele.


Bátyám mondjuk tényleg fura lányokat kedvel. De nem üldözünk senkit. Meg nem mondjuk, hogy ne jöjjön ide, vagy bármi, csak egyszerűen sosem szeretjük azokat, akikkel vannak.


De és ezt a saját párjukkal kapcsolatban nem veszik észre, pedig ők is utálják egymás párjait... például karácsonykor is mondják a másikéra, hogy minek jön el a családi karácsonyra, de a saját párjuk eljövetele meg természetes. :D

Tényleg furák vagyunk.

2014. dec. 26. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a család dolga, hogy az adott tag kivel jön össze és elfogadást/támogatást kéne tanúsítani... Kivéve persze ha drogos agresszív állat és egyéb szélsőséges eseteket. Szóval elég nyomi családotok van, nem szívesen lennék a része.
2014. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!